دانلود اپلیکیشن

کاربر گرامی، جهت دریافت آخرین نسخه اپلیکیشن از گوگل پلی لطفا بر روی دکمه پایین کلیک فرمایید.
بسته به حجم اپلیکیشن این عملیات ممکن است تا ۱۰ دقیقه به طول بینجامد.

با توجه به متفاوت بودن فایل اپلیکیشن برای هر نسخه اندروید، لطفا نسخه اندروید خود را انتخاب فرمایید:خرید گیفت کارت گوگل پلی
خرید گیفت کارت
توضیحات اپ

دانلود بازی Zombies, Robots, and Aliens! برای ایفون ایپد ایپاد تاچ :

زامبی ها , ربات ها و بیگانگان..نام جدید ترین بازی شرکت Ekapan Srivorakiat می باشد که مخصوص این سیستم عامل طراحی گردیده است!!

یکی از سخت ترین و حرفه ای ترین بازی های در ژانر ترسناک و اکشن می باشد که تا به حال تجربه نموده اید, گیم پلی بسیار جذاب و حرفه ای ان سبب می شود تا مخاطب ساعت ها زمان خود را صرف این بازی نماید.

هنگامی که زمین مورد حمله سنگین توسط نیروهای زامبی، روبات ها، و بیگانگان قرار می گیرد شما باید با دقت نظر در هر حرکتی که می کنید از دست انها فرار کرده و برای زنده ماندن با تمام قوایتان به مبارزه بپردازید.

داستان از انجایی اغاز می شود که شما پس از برخواستن از خواب متوجه می شوید که هیچ چیزی از روز های قبل به خاطر ندارید و این در حالی است که شما در پا هایتان احساس ضعف نموده و به سختی قادر به حرکت کردن می باشید, در این میان نیز دشمنانتان هر لحظه در حال نزدیک شدن به شما می باشند.

Zombies, Robots, and Aliens!

Warning: This game is probably too hard for you! So don’t even think about it!

When earth is under heavy attack by the joining forces of Zombies, Robots, and Aliens!, you must carefully consider every move you make if you want to survive.

Zombies, Robots, and Aliens! is a puzzle/adventure game that will require you stay sharp to survive.

You woke up with no memory of the day before! Your legs won’t work. Oh no…now it will be even harder to stay alive. Wait! Nearby objects seem to be drawn to you. Mysteriously, you can control these objects to move around.

Saving your self is a challenge but the true test of your wits is saving “Max”, your faithful dog. He is infected as a result of a zombie bite and only has 111 days to survive. Save yourself, save Max, save us all!

دانلود بازی Zombies, Robots, and Aliens! برای آیفون آیپاد آیپد
Zombies, Robots, and Aliens!
توسط Ekapan Srivorakiat

دسته:
Games
نسخه:
1.0
حجم:
33.1 MB
استور:
آیتونز
قیمت:
$1.99
Requires iOS 3.0 or later
Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
اپ های مشابه پیدا شده برای Zombies, Robots, and Aliens!
نظرات کاربران سایت

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.