خرید گیفت کارت گوگل پلی
خرید گیفت کارت

مشخصات گوشی‌های موتو جی ۶ در یک فروشگاه آنلاین لو رفت

توسط: آرتین

موتورولا تا حدی برنامه‌هایش را برای گوشی‌های هوشمند جدیدش که قرار است در ماه آینده رونمایی شود را مشخص کرده است؛ اما قید نکرده است که دقیقاً چه تعداد دستگاه قرار است در ماه آوریل معرفی شوند. در حقیقت از زمانی که تمامی مدل‌های گوشی موتو جی ۶ های این شرکت ماه پیش لو رفتند، حتی نیازی هم به این تأییدیه نبود.

انتظار می‌رود که موتو جی ۶، موتو جی ۶ پلی و موتو جی ۶ پلاس در نیمه‌ی اول سال معرفی شوند و ما به خوبی همه چیز را در مورد آن‌ها می دانیم. تنها چیزی که برای پی بردن باقی می‌ماند زمان دقیق عرضه‌ی آن‌ها به بازار برای خرید و فروش و قیمت دقیق آن‌هاست.

ممکن است این جزئیات را به طور حدودی حدس زده باشیم ولی متاسفانه فروشگاه‌های هانگریان و آلزا که به تازگی گوشی‌های موتو جی ۶ موتورولا و ویژگی‌هایشان را در فروشگاه اینترنتی خود لیست کرده، هیچ قیمتی را برای آن‌ها به نمایش نگذاشته است.

با این حال این فروشگاه، عکس و مشخصات کامل تمام محصولات G6 را لیست کرده دارد. ظاهراً هر سه مدل این گوشی جدید دارای اندروید ۸٫۰ اورئو، حسگر اثرانگشت، پردازشگر اسنپ دراگون و صفحه نمایش‌های بزرگ هستند.

مشخصات گوشی موتو جی ۶ موتورولا:

 

مشخصات گوشی موتو جی ۶ پلی موتورولا:

 

مشخصات گوشی موتو جی ۶ پلاس موتورولا:

 

با وجود این که فروشگاه هانگریان ادعا کرده که تمام گوشی‌های موتو G6 از تاریخ ۳ آوریل قابل فروش هستند، به نظر بعید می‌آید که تا آخر آوریل وارد بازار شوند.

مطالب مشابه
نظرات کاربران سایت

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.