خرید گیفت کارت گوگل پلی
خرید گیفت کارت

میلیون‌ها نفر ویندوز ۱۰ را رزرو کرده‌اند ولی همه‌ی آنها در ۲۹ جولای آن را دریافت نخواهند کرد

توسط: مصطفی عالمی

مایکروسافت تأیید کرد که حدود پنج میلیون نفر از شرکت کنندگان در برنامه‌ی Windows Insider بعد از انتشار این ویندوز به تولیدکنندگان که اساساً نسخه‌ای است که در ویترین‌ها به صورت فیزیکی و نه آنلاین ارائه ‌‌می‌شود، به عنوان اولین نفرات به آن دسترسی خواهند یافت.

تری مایرسون –سرپرست گروه ویندوز و دستگاه‌های مایکروسافت- تأیید کرد که Windows Insiderها ، اولین کسانی خواهند بود که در ۲۹ جولای آپدیت‌های ویندوز ۱۰ را دریافت خواهند کرد. این بدین معنی است که همه ی کسانی که ویندوز ۱۰ را پیش خرید نموده اند، در این تاریخ محصول را نخواهند داشت و باید کمی صبر کنند.

آنهایی که از طریق ویندوز ۷ یا ۸٫۱ این ویندوز را رزرو کرده‌اند، آنرا به مرور دریافت خواهند کرد.

نسخه‌های کپی ISO نیز برای دانلود توسط سازندگان در MSDN قرار خواهد گرفت.

به احتمال زیاد آنهایی که از امروز به بعد ثبت نام کنند، کپی‌های خود را در تاریخ عرضه دریافت نخواهند کرد. علاوه بر این، طبق گفتمان شرکت، مایکروسافت همچنین چگونگی ارائه‌ی “تجربه‌ی عالی” توسط کامپیوتر شما را نیز تست خواهد کرد.

در غیر این صورت ابزار بروزرسانی ویندوز احتمالاً مشابه کاری که راهنمای تجربه‌ی ویندوز، در ویندوز ۷ انجام داد، با نکات کاربردی، جزییات بیشتری را در اختیارتان خواهد گذاشت.

مایرسون می‌گوید که راه حل‌های جایگزین سازگار برای بسیاری از ناسازگاری‌ها هنگام ارتقا، بعد از هر بروزرسانی در Windows Store قابل دسترسی خواهند بود.

مطالب مشابه
نظرات کاربران سایت

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.