خرید گیفت کارت گوگل پلی
خرید گیفت کارت

LG G6 – تازه ترین ها درباره پرچم دار ۵٫۷ اینچی ال جی

توسط: آرتین

شرکت ال جی الکترونیکس، تلفن هوشمند پرچم دار آینده خود، LG G6 را در یک ویدیو تیزر ۴۵ ثانیه در کانال یوتیوب خود معرفی کرده است.

در این ویدیو بسیاری از ویژگی هایی که مردم عادی در ایده آل های خود به دنبال آنها هستند را فهرست می‌کند و ادعا کرده که تمام این ویژگی ها در LG G6 وجود خواهد داشت.

 

LG G6 – تاریخ معرفی رسمی و مشخصات

 

چیزی که در این ویدیو معرفی دیده می‌شود، یک تلفن هوشمند ۵٫۷ اینچی با کناره های بسیار کم و ضدآب است؛ که البته این جمله باید شما را یاد پرچم دار آینده شرکت اپل یعنی iPhone 8 بی‌اندازد که گفته می‌شود گواهی ضدآب IP68 پیشرفته تر دارد.

البته که هنوز مجموعه ال جی این تلفن هوشمند اندرویدی را LG G6 صدا نزده است ولی در این ویدیو از شما خواسته می‌شود که “تصور کنید چگونه آرزو هایتان به حقیقت می‌پیوندد.” پیش از اینکه پرچم دار شرکت ال جی در ماه فوریه بصورت رسمی در کنگره جهانی موبایل (Mobile World Congress) معرفی شود.

این پرچم دار ال جی حتما باید فوق العاده باشد و همه را متحیر کند، چرا که ال جی خیلی وقت است که رنگ بهبود در وضعیت فروش را به خود ندیده است و آنچان در رقابت جهانی تلفن های هوشمند دیده نمی‌شود.

گفته می‌شود که در LG G6 خبری از مودول ها که به LG Friends معروف شده بودند، نیست و ال جی به کلی افکار ماژولاری را کنار گذاشته است.

 

مشخصات سخت افزاری ال جی جی ۶ – LG G6

 

چیزهایی که در ویدیو معرفی ال جی دیده می‌شود یک تلفن هوشمند، با بدنه ای یکپارچه و نمایشگری بزرگتر بدون اینکه اندازه خود دستگاه بزرگتر شود، است.

در این ویدیو عبارتی به شکل “capture it all at once” درباره دوربین این تلفن هوشمند بیان می‌‌شود که واقعا مشخص نیست چه منظوری را با خود به همراه دارد!

همچنین G6 در حال حاضر نمایشگری با بالاترین رزولوشن را دارد؛ نمایشگری که در حال حاضر در هیچ تلفن هوشمند دیگری دیده نمی‌‌شود.

نمایشگری ۵٫۷ اینچی LCD با رزولوشن فوق العاده وحشتناک ۲,۸۸۰ در ۱,۴۴۰ پیکسل و نسبت زاویه ۱۸:۹ که خودشان آن را QHD+ نامیده اند.

مشخصات غیررسمی از LG G6 بصورت فهرستی:

دیدگاه خود را درباره تلفن هوشمند تازه شرکت ال جی با ما در میان بگذارید!

مطالب مشابه
نظرات کاربران سایت

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.