خرید گیفت کارت گوگل پلی
خرید گیفت کارت

چگونه تاریخچه وبگردی در کروم را پاک کنیم؟

توسط: ashkan

chrome-clear-history

شما می توانید از حریم شخصی خود حفاظت کنید ؛ اطلاعات وبگردی و تاریخچه مرورگر وب خود را به راحتی پاک کنید و دسترسی دیگران به این تاریخچه را حذف کنید.به طور مثال ، دوست شما تلفن همراه شما را قرض می گیرد و شما تلفن همراه خود را به او قرض می دهید ولی بعد از آن نگران می شوید که دوست شما در گوشی تلفن همراه شما چکار می کند؟ آیا به تاریخچه وبگردی شما دسترسی پیدا می کند؟

آیا نگران هستید که دوستتان به کارهایی که قبلا انجام داده اید دسترسی پیدا کند؟ما با پیشنهادی که در ادامه به شما خواهیم داد همه نگرانی های شما را برطرف می کنیم و حریم شخصی شما را امن نگه می داریم.شما می توانید اطلاعات وب گردی ، هیستوری و… را پاک کنید.

مرحله اول:

ابتدا مرورگر خود را باز کرده و در بالای صفحه و در گوشه سمت راست آدرس بار ۳ نقطه را می بینید.به این ۳ نقطه overflow menu گفته می شود.آن را کلی کنید تا منو باز شود.

ChromeBandwidth1_0

مرحله دوم:

در منوی باز شده گزینه History را انتخاب کنید.

ChromeBandwidth2_0

مرحله سوم :

در صفحه ای که باز شده سایتهایی اکه اخیرا به آنها دسترسی داشته اید را می توانید مشاهده کنید ، می توانید از قسمتی که X دارد این سایتها را تک تک از هیستوری پاک کنید.ولی اگر میخواهید به طور کلی هیستوری را پاک کنید از اسکرین صفحه گزینه Clear browsing data… پیدا کنید.

ChromeClearHistory1

مرحله چهارم:

هنگامی که Clear browsing data… را انتخاب می کنید با آپشن هایی روبرو می شوید ، شما در منوی باز شده می توانید تعیین کنید هیستوری وبگردیها را پاک کنید ، کش را پاک کنید ، کوکی را پاک کرده و اطلاعات سایتها را حذف کنید ، پسوردهای ذخیره شده را حذف کنید ، اطلاعات فرمها را پاک کنید . شما می توانید با تیک زدن فیلدهای کنار این گزینه ها تعیین کنید چه اطلاعاتی از تاریخچه کروم شما حذف شود.

ChromeClearHistory2

در صورتی که بر روی clear کلیک کنید پیامی مبنی بر اینکه آیا نسبت به این کار مطمئن هستید خواهید دید که باید آن را تایید کنید.

مطالب مشابه
نظرات کاربران سایت

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.