دانلود اپلیکیشن

کاربر گرامی، جهت دریافت آخرین نسخه اپلیکیشن از گوگل پلی لطفا بر روی دکمه پایین کلیک فرمایید.
بسته به حجم اپلیکیشن این عملیات ممکن است تا ۱۰ دقیقه به طول بینجامد.

با توجه به متفاوت بودن فایل اپلیکیشن برای هر نسخه اندروید، لطفا نسخه اندروید خود را انتخاب فرمایید:خرید گیفت کارت گوگل پلی
خرید گیفت کارت
توضیحات اپ

دانلود بازی Guide for Guide for Vector برای اندروید

هترین بازی اکشن و پارکور ، Vector (وکتور) به شما این اجازه را میدهد تا آزادانه راه بروید ، بدوید و آزاد باشید . فقط گرفتار نشوید !

این بازی یکی از بازی های اعتیاد آور و پرطرفدار می باشد که بسیار معروف نیز هست . وکتور یک بازی هیجام انگیز و Arcade Style است که شما یک دونده آزاد در این بازی هستید .

بازی در یک جهان وابسته به حکومت شروع میشود ، جایی که آزادی فقط در رویا یافت می شود . ولی قلب دونده قوی و البته بسیار مصمم است و به زودی از بند خلاص میشود . بدوید ، لیز بخورید ، بالا بروید و صعود کنید با استفاده از تکتیک های ویژه ای که در ورزش اسپورت نینجا ها که پارکور نامیده می شود وجود دارد و در بازی گنجانده شده است .

Features : In this app you will find.
Vector facebook, Game Guide, twitter, Game Tips
This App is guide and information about Vector game.
Unofficial made by fan of this game.

Disclaimer :
This guide is intended only to assist people playing this excellent game. All characters, locations, images and video game content are copyright of their respective owners and usage for this game guide falls within fair use guidelines. This guide is intended only for players’ enjoyment and exploration of the game. If you have any concern and/or feel there is direct copyright or trademark violation that does not follow within the fair use guidelines, please contact us directly to discuss.

دانلود اپ Guide for Guide for Vector برای اندروید
Guide for Guide for Vector
توسط Six Star Studio

دسته:
Books & Reference
نسخه:
1.0
حجم:
7.2M
استور:
گوگل پلی
قیمت:
Free
2.3.3 and up
اپ های مشابه پیدا شده برای Guide for Guide for Vector
نظرات کاربران سایت

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.