خرید گیفت کارت گوگل پلی
خرید گیفت کارت

Google Allo در آپدیت خود امکانات جدیدی افزود

توسط: آرتین

Google Allo ، شبکه اجتماعی شرکت گوگل است که سازگار و هماهنگ با Google Assistant ساخته شده است. نسخه ۲٫۰ این برنامه به تازگی منتشر شده است که امکانات جالبی به آن اضافه شده است. این نسخه از برنامه در Play Store موجود و قابل دانلود می‌باشد. Google Allo شبکه اجتماعی است که هم در اندروید و هم در iOS قابل استفاده می‌باشد و دارای امکانات جذابی می‌باشد که آن را برای کاربران هر دو سیستم عامل، به برنامه جذابی تبدیل خواهد کرد.

 

به روز رسانی ۲٫۰ Google Allo

 

Google Allo، هم اکنون از شناسایی صدا و نوشتن آن نیز پشتیبانی می‌کند، بنا بر این شما می‌توانید به جای تایپ کردن لغات، آن ها را بگویید. واضح است که صحبت کردن بسیار آسان تر و لذت بخش تر از نوشتن می‌باشد و این ویژگی می‌تواند بسیار کاربردی باشد.

همچنین ویژگی دیگری نیز به Google Allo افزوده شده است و آن هم قابلیت نوشتن و یا نقاشی کشیدن بر روی تصاویر پیوست شده می‌باشد.

 

Google Allo

 

نسخه ۲٫۰ Google Allo هم اکنون برای iPhone، iPad و iPod touch به صورت رایگان در App Store موجود می‌باشد.

گوگل در توضیح این برنامه نوشته است :(( اگر به چیزی نیاز دارید آن را با صدای بلند بیان کنید. Google Assistant هوای شما را دارد. بر روی دکمه میکروفون بر روی صفحه نمایش خود ضربه زده و به جای تایپ کردن صحبت کنید.))

علاوه بر امکان شناسایی صدا و نقاشی کردن بر روی تصاویر، در این به روز رسانی، Google Allo دارای اعلان های پیشرفته تر نیز می‌باشد (در iOS 9 و یا بالاتر) که به وسیله آن شما می‌توانید از داخل همان اعلان، به پیام های خود پاسخ دهید.

همچنین امکانات دیگر این برنامه مانند برچسب (Sticker) های جالب و انتخاب نام مستعار برای خود در گفتگو های ناشناس نیز باعث می‌شود تا استفاده از این برنامه لذت بخش تر از گذشته شود.

مطالب مشابه
نظرات کاربران سایت

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.