خرید گیفت کارت گوگل پلی
خرید گیفت کارت

Galaxy Note 7 – فروش Galaxy Note 7 متوقف شد !

توسط: آرتین

Galaxy Note 7

Galaxy Note 7 اکنون از مارکت برداشته شده است و سامسونگ از خرده فروشان خواسته است تا فروش این گوشی را متوقف کنند. پس از تعدادی گزارش مبنی بر انفجار گوشی هنگام شارژ، سامسونگ در حال بررسی کیفیت گوشی خود است. ظاهرا این مشکل مربوط به باتری گوشی است.

طبق گزارشات، سامسونگ از فروشندگان درخواست کرده است تا فروشGalaxy Note 7 را متوقف کنند و این گوشی از مارکت نیز برداشته شده است. همچنین سامسونگ در صفخه اخبار خود، در مطلبی این درخواست را مطرح کرده است و توضیحاتی در مورد این عوامل نگران کننده داده است.

 

Galaxy Note 7

 

طبق این متن کمپانی از تمامی حاملان و فروشندگان Galaxy Note 7 خواسته است که فروش و یا تعویض آن را متوقف کنند تا زمانی که بررسی های لازم صورت گیرد. همچنین سامسونگ از دارندگان این گوشی درخواست کرده است که تا زمان حل شدن این مشکلات از آن استفاده نکنند.

میتوان از این جملات فرض کرد که این به معنای تعویض گوشی است.

به روز رسانی ۱۰/۱۰/۲۰۱۶

 

سامسونگ تصمیم گرفت تا تولید Galaxy Note 7 را تا اطلاع ثانوی متوقف سازد. این تصمیم در زمانی بود که نگرانی در میان کاربران پیش آمده بود که مدل هایی که به دلیل تعویض به کاربران ارائه می‌شود نیز معیوب خواهد بود. در اصل این خبر از طریق یک آزانس خبری در کره جنوبی به نام Yonhap گسترش یافت.

در طول یک آخر هفته، منابع خبری در آمریکا گزارش آتش گرفتن ۵ دستگاه Galaxy Note 7 دیگر را دادند. در این جریان T-Mobile فروش این گوشی را در مارکت متوقف کرد.

 

به روز رسانی ۰۷/۱۰/۲۰۱۶

 

فروشندگان Galaxy Note 7، برای اینکه مشتریان آن ها را مقصر ندانند و سرزنش نکنند دست به کار شدند. T-Mobile این امکان را به مشتریان داد تا Galaxy Note 7 خود را تا ۱۴ روز پس از خرید تعویض نمایند. Sprint نیز به مشتریان اجازه داد تا Galaxy Note 7 خود را با هر گوشی دیگر موجود در مارکت معاوضه نمایند.

نماینده مارکت Sprint در طی مصاحبه ای گفته است :(( اگر مشتری بخواهد در صورت تعویض Galaxy Note 7 همچنان نگران مشکل دار بودن آن باشد، ما دستگاه او را با هر گوشی دیگری که در مارکت Sprint موجود باشد در مدت بررسی تعویض خواهیم کرد.))

 

به روز رسانی ۲۹/۰۹/۲۰۱۶

 

کابوس Galaxy Note 7 همچنان برای این غول گوشی های هوشمند کره جنوبی ادامه دارد. برنامه تعویض گوشی معیوب که احتمالا در اکتبر به پایان می‌رسد به نظر خوب است اما اکنون چند مورد افزایش بیش از حد دما نیز در مدل های معاوضه شده گزارش شده است.

سامسونگ در این مورد نگران است و این اعلامیه را امروز منتشر کرد:

(( چندین مورد گزارش مبنی بر سطوح شارژ باتری شده است اما به عنوان قوت قلب به اطلاع می‌رسانیم که این امر باعث نگرانی از نظر امنیت جانی نمی‌شود.)) همچنین این کمپانی اضافه کرد :(( هر گوشی هوشمندی ممکن است دچار نوسانات دما شود.))

اگر دارندگان Galaxy Note 7 که گوشی خود را تعویض کرده اند همچنان با گوشی تعویض شده مشکل دارند، می‌توانند دوباره آن را تعویض کنند.

 

به روز رسانی ۲۶/۰۹/۲۰۱۶

 

دارندگان Galaxy Note 7 در کره جنوبی شروع به دریافت گوشی تعویضی خود کرده اند اما همچنان از مشکلات گوشی های تعویض شده شکایت دارند. بر اساس Wall Street Journal ، گوشی های تعویض شده هنگام شارژ داغ می‌شوند و یا شارژ باتری هدر می‌رود.

سخنگوی سامسونگ اعلام کرده است که حوادث بررسی شده اند و این مشکل مربوط به باتری نمی‌شود.

 

به روز رسانی ۰۲/۰۹/۲۰۱۶

 

سامسونگ اعلامیه رسمی را منتشر کرد:

(( سامسونگ متعهد به ساخت محصولات با بهترین کیفیت شده است و ما هر گزارش حادثه ای که از جانب کاربران ارزشمند فرستاده می‌شود را بسیار جدی می‌گیریم. در مقابل گزارش های اخیر Galaxy Note 7 ، ما بررسی هایی را انجام دادیم و متوجه مشکل از جانب سلول های باتری شدیم.

تا امروز (۱ سپتامبر) ۳۵ مورد به صورت کلی گزارش شده است و ما در حال بررسی آن به همراه کارپردازانمان هستیم تا دلیل تاثیرات روی باتری را پیدا کنیم. به دلیل در اولویت قرار داشتن امنیت کاربران فروش Galaxy Note 7 را متوقف کرده ایم.

برای کاربرانی که قبلا Galaxy Note 7 را تهیه کردند، تا آخر هفته جاری گوشی آن ها را تعویض خواهیم کرد.

ما این کار ها را انجام می‌دهیم تا به شما این اطمینان را بدهیم که سامسونگ همچنان بهترین کیفیت را به مشتریان عرضه می‌کند. ما به همراه همکاران به شدت تلاش می‌کنیم تا مطمئن باشیم روند تعویض گوشی برای کاربران به راحتی و بدون دردسر انجام می‌شود.))

 

Galaxy Note 7

 

همچنان مشخص نیست که فراخوان سامسونگ محلی باشد یا جهانی اما سامسونگ طی گزارشی خبر داده است که با فروشندگان آمریکا در ارتباط است و به آن ها پیشنهاد فراخوان گسترده را داده است. اما در هر صورت ممکن است جلوه سامسونگ نزد مشتریان و اعتبار آن به خطر بیفتد و همچنین مزایایی از این شرکت گرفته شود.

نظر شما در مورد شرایط فعلی چیست؟ در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

مطالب مشابه
نظرات کاربران سایت

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.