خرید گیفت کارت گوگل پلی
خرید گیفت کارت

گوگل پیکسل ۲ و خرابی میکروفون هنگام برقراری تماس!

توسط: آرتین

در روزهای گذشته اخباری مبنی بر مشکلی که در صفحه نمایش گوگل پیکسل ۲ ایکس ال وجود دارد در فضای مجازی دیده شد. البته این مشکل تنها در آخرین مدل‌های ۶ اینچی این گوشی مشاهده می‌شوند.

صبح امروز، متوجه شدیم که مشکل جدیدی نیز در گوشی گوگل پیکسل ۲ وجود دارد که باعث اعتراض کاربران به این گوشی شده است.

بسیاری از مالکان این گوشی ادعا دارند که در طول برقراری تماس، میکروفون گوشی آن ها قطع می‌شود. با این حال، هنگامی که درخواستی از دستیار گوگل یا Google Assintant دارند و یا هنگام فیلمبرداری میکروفون این گوشی بدون مشکل کار می‌کند.

شکایات کاربران برای اولین بار در انجمن محصولات گوگل پست شد، جایی که برخی کاربران پیکسل ۲ آن را برای گوگل ارسال کرده‌اند.

گوگل علت این مشکل در گوگل پیکسل ۲ را «خرابی نرم افزار داخلی» بیان می‌کند. همچنین گفته می‌شود گوگل قصد دارد تا دستگاه‌هایی که میکروفون آن‌ها دچار مشکل شده است را تعویض کند.

آنطور که به نظر می‌رسد امکان تعمییر این مشکل نیز وجود دارد. درواقع برای برطرف کردن این مشکل می‌توانید یک راه ساده را آزمایش کنید، در آن فوت کنید!

بله درست فهمیدید، فوت کردن در برطرف شدن مشکلات آتاری و سگا نقش داشت، حال ممکن است در برخی موراد به کمک گوشی گوگل پیکسل ۲ شما نیز بیاید و مشکل میکروفون آن را برطرف کند.

پس قبل از تصمیم به تعویض گوشی می‌توانید این راه حل ساده را امتحان کنید، چرا که ممکن است نفس شما باعث برطرف شدن مشکل میکروفون بشود.

جالب است بدانید یک شرکت حقوقی در تلاش است تا با ثبت نام مالکان پیکسل ۲ و پیکسل ۲ ایکس ال، این شکایت را به صورت قانونی جلو ببرد. بسیاری از مالکان این دو گوشی خشم خود از شرکت گوگل را با حمایت از این شرکت حقوقی خالی کرده‌اند.

بدین ترتیب، گوگل به همراه شرکت‌هایی همچون LG و HTC که از تولیدکنندگان این گوشی بوده‌اند، حال بایستی خودرا برای مقابله با این شکایت آماده کنند.

مطالب مشابه
نظرات کاربران سایت

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.