خرید گیفت کارت گوگل پلی
خرید گیفت کارت

ویژگی ۳D Emoji سامسونگ می‌تواند بعتر از قابلیت Animoji در گوشی های iPhone x باشد

توسط: آرتین

ویژگی ۳D Emoji سامسونگ – گوشی های هوشمند Galaxy S9 و Galaxy S9 Plus هم اکنون به کاربران معرفی شده و چیزی تا عرضه آن نیز باقی نمانده است.

خبر خوبی که برای افرادی که قصد تعویض گوشی خود از iOS به یک گوشی اندروید را دارند وجود دارد این است که شرکت سامسونگ نسخه بهبود یافته ای از ویژگی Animoji گوشی های iPhone X را در گوشی های خود قرار داده است.

این ویژگی که ۳D Emoji نام دارد به خوبی طراحی شده و قابل مقایسه با آخرین نسخه Animoji خواهد بود؛ در این مطلب به بررسی آن خواهیم پرداخت.

 

ویژگی ۳D Emoji سامسونگ

 

به نظر می‌رسد شرکت سامسونگ از گوشی iPhone X کپی برداری کرده است.

این مسئله یک امر منطقی می‌باشد زیرا iPhone X گوشی بسیار خوش ساخت و تاثیر گذاری می‎‌باشد به طوری که حتی کسانی که مدت طولانی از محصولات گوگل استفاده می‌کنند را نیز به خود علاقه مند خواهد نمود.

قابلیت ۳D emoji در آخرین شایعه ای که در مورد گوشی های Galaxy S9 وجود داشت به کاربران اعلام شد که طبق این موضوع، این ویژگی عملکردی مشابه Animoji داشته و در هنگام ارسال پیامک و یا استفاده از برنامه های پیام رسان مختلف می‌توان به وسیله آن به جای استفاده از ایموجی های معمولی، ایموجی های سه بعدی را برای مخاطب خود ارسال نمود.

 

ویژگی 3D Emoji سامسونگ

 

با توجه به اینکه ایموجی های سه بعدی برای نخستین بار به وسیله کمپانی Apple وارد بازار گوشی های هوشمند شد، هم اکنون شرکت سامسونگ نیز نسخه دیگری از این ویژگی را برای گوشی های هوشمند خود تهیه (یا کپی) کرده است و احتمالا برای جلو زدن در این رقابت، نسخه طراحی شده به وسیله آن از نسخه استفاده شده در گوشی های iPhone بهتر می‌باشد.

اما به طور کلی این ویژگی چگونه عمل می‌کند؟

۳D emoji به وسیله شناسایی چهره کار می‌کند، به این صورت که شما ایموجی مورد نظر خود را انتخاب می‌کنید و پس از تراز کردن صورت خود با آن، ایموجی انتخاب شده حرکات صورت شما را تقلید خواهد کرد.

 

ویژگی ۳D Emoji سامسونگ : چرا این ویژگی از Animoji بهتر است؟

 

شرکت سامسونگ راه های زیادی برای بهبود این ویژگی داشت.

یکی از این راه ها، ساده سازی استفاده و افزایش سرعت ساخت و به اشتراک گذاری ایموجی ها با سایر گوشی های Galaxy S9 می‌باشد.

همچنین یکی دیگر از راه های موجود، استفاده از سیستم تشخیص چهره ای بود که در سایر قسمت های گوشی نیز موجود باشد؛ به طور مثال شما قابلیت استفاده از ۳D emoji در تماس های تصویری خود و یا در برنامه های پیام رسان مانند Whatsapp، Telegram و… را داشته باشید.

البته استفاده از تمام سیستم شناسایی چهره برای این ویژگی می‌تواند اینگونه به نظر برسد که شرکت سامسونگ قصد طراحی نسخه جدیدی از این ویژگی را داشته و اضافه شدن اسکنر شبکیه چشم نیز به شرکت سازنده امکان توسعه و بهبود این ویژگی را نیز خواهد داد.

برای بررسی و مقایسه عملکرد شرکت سامسونگ و Apple در این زمینه، باید منتظر عرضه Galaxy S9 باشیم، زیرا از روی اخبار و ویژگی های تعریف شده نمی‌توان مقایسه صحیحی انجام داد.

به طور کلی سوال اینجاست که این دو شرکت سازنده چگونه از دوربین گوشی و امکانات آن برای بهبود و افزایش سرعت این ویژگی استفاده می‌کنند.

البته هنوز حتی نامی که سامسونگ برای این ویزگی در گوشی های هوشمند خود در نظر گرفته است نیز مشخص نمی‌باشد.

 

نظر شما در مورد استفاده سامسونگ از این ویزگی چیست؟

آیا تا کنون تجربه استفاده از Animoji گوشی های iPhone X را داشته اید؟

نظرات خود را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

 

مطالب مشابه
نظرات کاربران سایت

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.