خرید گیفت کارت گوگل پلی
خرید گیفت کارت

معرفی بهترین بازی های آفلاین اندروید – بدون اینترنت از گوشی خود لذت ببرید

توسط: آرتین

بهترین بازی های آفلاین – همانطور که می‌دانید امکان اتصال به اینترنت در تمامی مکان هایی که در طول روز می‌رویم وجود ندارد و در این مکان ها، ارتباط شما با دنیای مجازی به طور کامل قطع خواهد شد.

بسیاری از کاربران ممکن است بازی های بسیار جذاب و سرگرم کننده ای در گوشی هوشمند خود داشته باشند اما این بازی ها ممکن است یا کاملا آنلاین باشند یا اینکه برای وارد شدن به آن ها به اتصال اینترنت نیاز خواهید داشت.

اما راهی که برای سرگرم شدن در مکان هایی بدون دسترسی اینترنت وجود دارد استفاده از بازی های کاملا آفلاین می‌باشد.

 

بهترین بازی های آفلاین : دسته بندی Offline Games

 

دسته بندی بازی های آفلاین یا همان Offline Games در سال ۲۰۱۴ توسط شرکت گوگل در Play Store قرار داده شد.

این دسته بندی شامل بازی های رایگان و پولی می‌باشد که برای اجرا به هیچ گونه اتصال اینترنتی نیاز ندارند.

این دسته بندی شامل تعداد بسیار بالای بازی بوده که قطعا تمامی آن ها جذاب نخواهند بود.

در این مطلب به معرفی چند مورد از بهترین بازی های آفلاین سیستم عامل اندروید خواهیم پرداخت.

 

بهترین بازی های آفلاین : JYDGE

 

در صورتی که شما نیز از آن دسته کاربرانی هستید که به فیلم Judge Dredd علاقه مند بوده و در مورد آن خیال پردازی می‌کنید، به وسیله این بازی می‌توانید در دنیای فانتزی های خود غرق شوید.

این بازی در سبک شوتر طراحی شده است که در آن دو جوی استیک مجازی در اختیار شما قرار داده می‌شود که یکی از آن ها کاراکتر بازی را حرکت داده و به وسیله دیگری می‌توانید اسلحه خود را به جهات مختلف حرکت داده و تیر اندازی کنید.

این بازی دارای سیستم کنترل بسیار ساده ای می‌باشد که به سرعت به آن عادت کرده و می‌توانید به صورت حرفه ای مراحل را پشت سر بگذارید.

 

بهترین بازی های آفلاین

 

در این بازی شما باید سرعت عکس العمل بالایی داشته باشید و به طور کلی شرط پشت سر گذاشتن مراحل سرعت حرکت و تیر اندازی بالاست.

مراحل مختلف JYDGE شما را با چالش های مختلفی مواجه خواهد کرد و با پشت سر گذاشتن آن ها امتیاز دریافت خواهید کرد که به وسیله آن ها می‌توانید تجهیزات و کاراکتر خود را ارتقا دهید.

 

بهترین بازی های آفلاین : Street Fighter IV : Champion Edition

 

بازی Street Fighter همیشه جزء سری بازی های محبوب در پلتفرم های مختلف بوده است و قطعا اجرای آن در گوشی های هوشمند اندروید در کنار زنده کردن خاطرات، بسیار پر هیجان و لذت بخش خواهد بود.

یکی از ایراد های بزرگی که بازی Street Fighter IV : Champion Edition در ابتدای عرضه خود داشت که با اعتراض و شکایات زیادی از سوی کاربران مواجه شد، این بود که برای اجرای بازی شما باید حتما به اینترنت متصل بودید.

خوشبختانه شرکت Capcom مشکل را برای کاربران برطرف کرده و این محدودیت بی مورد را در مورد بازی خود برداشته است؛ هم اکنون شما می‌توانید بدون نیاز به دسترسی به اینترنت از اجرای این بازی در گوشی هوشمند خود لذت ببرید.

البته واضح است که در صورت اجرای آفلاین این بازی نمی‌توانید با حریف های واقعی و سایر بازیکنان مبارزه کنید، اما همچنان حالت آفلاین و انجام مبارزه های حالت تک نفره نیز می‌تواند مدت زمان زیادی شما را سرگرم نگه دارد.

 

بهترین بازی های آفلاین

 

این بازی دارای یک نسخه رایگان می‌باشد که در آن Ryu و چند مبارز قابل دسترس می‌باشند اما برای آزاد کردن مبارزان بیشتر شما باید نسخه اصلی این بازی را با قیمت ۵$ خریداری نمایید.

برای کنترل کاراکتر در بازی دکمه های مجازی بر روی صفحه قرار دارند؛ یکی از ویژگی های بسیار خوب این بازی، وجود دکمه کمکی برای انجام حرکات مخصوص کاراکتر ها بوده و در صورتی که اجرای این حرکات به کمک کنترلر خود بازی برای شما مشکل می‌باشد می‌توانید از این دکمه استفاده کنید.

 

 بهترین بازی های آفلاین : Implosion : Never Lose Hope

 

Implosion : Never Lose Hope یک بازی اکشن بسیار جذاب می‌باشد که Rayark آن را طراحی کرده است.

این بازی در سبک علمی تخیلی بوده و در آن شما وظیفه کنترلی ماشینی با ظاهر عجیب و غریب را داشته و باید انسانیت را از شر موجودات فضایی نجات دهید.

شش مرحل نخست این بازی به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

این بازی با بخش داستانی، ماموریت های فرعی و قسمت های مختلف خود کاربران را تا ساعت عا به خود سرگرم می‌کند.

در این بازی شما با سیستم کنترلی بسیار راحت، انیمیشن هایی بسیار با کیفیت و دشمنانی چالش برانگیز رو به رو خواهید شد که جذابیت بازی را چندین برابر می‌کنند.

شما می‌توانید با پرداخت ۹٫۹۹$ نسخه کامل این بازی را خریداری کرده و شخصیت های مختلف آن با توانایی های مختلف را آزاد کنید.

 

بهترین بازی های آفلاین : ICEY

 

ICEY یک بازی اکشن در سبک Hack and Slash می‌باشد که در آن شما به عنوان یک سامورایی باید دشمنان ربات مانند خود را نابود کنید.

در این بازی حرکات تمام کننده بسیار جالبی وجود داشته و در تمامی طول بازی شما به وسیله یک فلش راهنما و راوی داستان هدایت خواهید شد.

 

بهترین بازی های آفلاین

 

در این بازی شما می‌توانید با دنبال کردن فلش راهنمای بازی و رفتن از مسیر های اصلی، داستان اصلی بازی را دنبال کنید، اما فراموش نکنید که این بازی گسترده تر از این حرف ها بوده و گاهی اوقات باید فلش راهنما را فراموش کرده و به جستجوی مناطق مختلف بپردازید؛ در صورتی انجام این کار قطعا چیز های خوبی دستگیرتان خواهد شد.

 

بهترین بازی های آفلاین : Reigns : Her Majesty

 

Reigns : Her Majesty یک بازی تاج و تخت می‌باشد که در آن شما باید تصمیم های مختلفی بگیرید.

البته ممکن است در صورت تصمیمات اشتباه کشته شوید که البته بازی شانس بازگشت به حیات را به شما خواهد داد.

نحوه انجام بازی به این صورت است که شما باید یک حکومت سلطنتی را اداره کنید و با تصمیمات درست خود مانع از فروپاشی آن شوید.

Reigns : Her Majesty این بار شما را در نقش ملکه قرار داده است و شما باید با انتخاب کارت های مورد نظر، تصمیم های خود را به گونه ای انتخاب کنید که محبوبیتتان در میان مردم و سایر فاکتور ها و جنبه هایی که بازی برای شما در نظر گرفته است در حد مناسبی قرار گیرد.

 

بهترین بازی های آفلاین

 

این جنبه ها به شخصیت بازی بستگی ندارند بلکه در مورد کل کشور می‌باشند که از جمله آن ها می‌توان به وضعیت کلیسا، ارتش و… اشاره نمود.

این بازی به صورت اپیزودیک بوده و داستان آن همچنان در دست ساخت می‌باشد.

داستان بازی به هیچ وجه تکراری نبوده و شامل تصمیمات سیاسی، تشکیل دادگاه متهمان، راز هایی در مورد انجام امور، سوء قصد و… خواهد بود.

به طور کلی این بازی به گونه ای است که برای رساندن آن به پایان خوش باید فکر خود را بسیار درگیر کرده و بهترین تصمیم ها را بگیرید.

همچنین به دلیل وجود سبک نوشتاری بازی که تصمیم های اشتباه و مرگ و میر و بدبختی های جامعه را با طنزی تاریک به بازیکن اعلام می‌کند، هیچ موقع از گرفتن تصمیم های اشتباه نگران نخواهید شد.

 

بهترین بازی های آفلاین : Thimbleweed Park

 

Thimbleweed Park یکی از بازی های قدیمی سبک ماجراجویی می‌باشد که از ویزگی های مدرن برخوردار می‌باشد.

با توجه به ویژگی های سبک قدیمی این بازی، اجرای آن نیز کاملا آفلاین بوده و به هیچ گونه اتصال اینترنتی نیاز نخواهید داشت.

 

بهترین بازی های آفلاین

 

در این بازی شما باید با فکر خود به حل معمایی که در داستان بازی گنجانده شده است بپردازید.

معما های بازی به خوبی طراحی شده اند به گونه ای که ذهن شما را به چالش خواهند کشید، همچنین در طول بازی شما کنترل چند شخصیت را در دست دارید و همین امر بازی را به صورت خلاقانه ای پیچیده و چالش بر انگیز و پیچیده می‌کند.

این بازی با قیمت ۱۰$ در Play Store قرار داده شده است و طرفداران این سبک بازی حتما از آن خوششان خواهد آمد.

 

بهترین بازی های آفلاین : Crashlands

 

در صورتی که مطالب گذشته اپگت را دنبال کرده باشید، با عنوان Crashlands آشنا شده اید.

در این بازی شخصیت اصلی داستان داخل سیاره ای خطرناک و عجیب قرار می‌گیرد و هدف شما ساختن پایگاه، نابود کردن دشمنان و فرار از سیاره مورد نظر به فضا خواهد بود.

 

بهترین بازی های آفلاین

 

سیستم مبارزه این بازی به خوبی طراحی شده و سبک بازی به گونه ای است که در صورت آشنایی با آن شما می‌توانید به راحتی فارم کرده و مواد و وسایل مورد نیاز برای ساخت پایگاه خود را بدست آورید.

این بازی نسبت به قیمت ۶٫۹۹$ خود محتوای بسیار خوبی را ارائه داده و با توجه به آفلاین بودن آن می‌توانید ساعات زیادی از اوغات فراغت خود را با آن پر کنید.

همچنین این بازی دارای داستانی خوب بوده که بیان آن نیز همراه با مقداری طنز می‌باشد.

 

بهترین بازی های آفلاین : Planescape : Torment Enhanced Edition

 

این بازی برای نسل خاصی از گیمر ها یک نوع شاهکار معرفی می‌شود.

در حدود سال ۲۰۰۰ بازی های نقش آفرینی که بر پایه اژدها و سیاه چال طراحی می‌شد طرفداران بسیار زیادی داشت و تمامی افراد گیمر این دسته از بازی های را تحسین می‌کردند، اما هم اکنون این بازی ها در میان بازی های مدرن گم شده اند و طرفداران آن ها نیز کاهش یافته است.

خوشبختانه استدیو Beamdog در این عنوان از بهبود هایی نظیر طراحی چهره مدرن، محیط زیبا سازی شده، ترفند های جالب و موسیقی متن بازسازی شده استفاده کرده است.

 

بهترین بازی های آفلاین

 

تنها با پرداخت ۹٫۹۹$ در Play Store می‌توانید از داستان بی نظیر و تاثیر گذار این بازی لذت ببرید و ۳۰ تا ۴۰ ساعت گیمپلی بسیار خوب در گوشی هوشمند خود داشته باشید.

در صورتی که این بازی مورد پسند شما واقع شده باشد، می‌توانید سایر محصولات استدیو Beamdog مانند Baldur’s Gate 2 را نیز مشاهده نمایید.

 

بهترین بازی های آفلاین : XCOM : Enemy Within

 

XCOM : Enemy Within یکی از بازی های با کیفیت اندروید می‌باشد که در سبک استراتژی تاکتیکال طراحی شده است.

در این بازی شما کنترل یک تیم ضربت را بر عهده دارید که وظیفه از بین بردن انبوهی از موجودات فضایی بیگانه را بر عهده دارند.

 

بهترین بازی های آفلاین

 

به طور کلی می‌توان گفت که یادگیری این بازی بسیار آسان خواهد بود اما ماهر شدن در آن به سادگی امکان پذیر نیست.

با پیش رفتن شما در این بازی، ماموریت ها سخت تر می‌شود و از طرف دیگر توانایی ارتقای تکنولوژی، قدرتمند سازی سلاح ها و استخدام نیروی جدید برای تیم خود را نیز خواهید داشت.

این بازی دارای حالت چندنفره آنلاین نیز می‌باشد اما بخش کمپین آفلاین آن به اندازی کافی عالی و سرگرم کننده خواهد بود.

این بازی با قیمت ۹٫۹۹$ در Play Store قرار داده شده است اما پیش از دریافت آن، سازگاری نسخه با سیستم عامل را بررسی نمایید زیرا این عنوان در زمینه جرا در نسخه های اندروید بالاتر از Lollipop مشکلات و ناسازگاری هایی را نیز دارد.

 

بهترین بازی های آفلاین : Into The Dead

 

در صورتی که به اجرای بازی های ترسناک در گوشی هوشمند خود علاقه دارید، وارد اتاقی تاریک شوید، هدفون های خود را به گوشی متصل کرده و بازی Into The Dead را اجرا نمایید.

این بازی در زمان وجود آندد ها و پس از نابودی جهان می‌باشد.

 

بهترین بازی های آفلاین

 

گیمپلی بازی به گونه ای است که شما باید تا جایی که می‌توانید از دست موجودات خبیث فرار کنید، اما چقدر می‌توانید بدون آسیب دیدگی به فرار کردن ادامه دهید؟

 

بهترین بازی های آفلاین : Asphalt 8 Airborne

 

Asphalt 8 : Airborne یکی از بازی های معروف سیستم عامل اندروید است که نیاز به معرفی نداشته و در میان تمامی کاربران شناخته شده می‌باشد.

این بازی به دلیل گرافیک بسیار عالی و بی نقص و انعطاف پذیری که با ترکب با صفحه تاچ گوشی شما دارد، از حداکثر توانایی دستگاه اندرویدی شما استفاده کرده و می‌تواند ساعت ها شما را سرگرم کند.

 

بهترین بازی های آفلاین

 

این بازی دارای صد ها اتومبیل مختلف همراه با نقشه های متنوعی برای مسابقه می‌باشد که همچنان به روز رسانی هایی را دریافت کرده و بر محتوای آن افزوده می‌شود.

در صورتی که به سبک بازی های Racing علاقه مند هستید، این بازی را به هیچ وجه از دست ندهید.

 

بهترین بازی های آفلاین : Plague Inc

 

آیا تاکنون به فکر ساخت ویروسی برای اتمام نسل بشر افتاده اید؟ امیدواریم که اینطور نباشد!

بازی Plague Inc سبک استراتژی و آخرالزمان را با یکدیگر ترکیب کرده است.

 

بهترین بازی های آفلاین

 

در این بازی شما باید جمعیت جهان را مبتلا به یک ویروس کشنده کنید و می‌توانید از میان ۱۲ نوع مختلف یکی را انتخاب نمایید.

این بازی را می‌توانید به عنوان یک سرگرمی برای ائقات فراغت خود در گوشی هوشمندتان نصب نمایید.

 

بهترین بازی های آفلاین : Tank  Hero: Laser Wars

 

بنده بازی های سبک تانک زیادی را در سیستم عامل اندروید بازی کردم اما هیچکدام از آن ها به اندازی Tank Hero در خاطرم نمانده است!

نسخه های اولیه این بازی جذابیت خاصی برای کاربران داشته است و نسخه Laser Wars نیز همین جذابیت را به وسیله گرافیک مدرن و پیشرفته در اختیار شما قرار می‌دهد.

دانلود و اجرای این بازی کاملا رایگان بوده و تنها ۲۲ مگابایت از فضای حافظه گوشی شما را اشغال خواهد کرد.

 

بهترین بازی های آفلاین : Heroes and Castles

 

در صورتی که به بازی های جنگی و سبک نبرد علاقه مند هستید اما چندان به استفاده از تکنولوژی در جنگ علاقه ندارید، می‌توانید نبرد های شوالیه ای را انتخاب کنید.

در این بازی شما باید از قلعه خود در برابر Orc ها، جن ها و غول ها دفاع کنید.

 

بهترین بازی های آفلاین

 

Heroes and Castles یک بازی سوم شخص می‌باشد  که در سبک اکشن نقش آفرینی طراحی شده است و بسیار سرگرم کننده و خوش ساخت می‌باشد.

شما می‌توانید این بازی را به صورت تک نفره یا چند نفره اجرا کرده و از آن لذت ببرید.

 

بهترین بازی های آفلاین : Minecraft : Pocket Edition

 

در صورتی که مطالب گذشته را دنبال کرده باشید حتما تا کنون نام Minecraft : Pocket Edition را نیز شنیده اید.

Minecraft بازی بسیار معروفی است که کاربران زیادی را در پلتفرم های مختلف داشته و با گرافیک پیکسلی خود افراد زیادی را سرگرم کرده است.

شاید نسخه موبایل این بازی تمامی امکانات نسخه اصلی آن که در کامپیوتر اجرا می‌شود را نداشته باشد، اما پس از مدت ها و دریافت به روز رسانی های مختلف، بسیار به نسخه اصلی نزدیک شده است.

چیزی که این بازی در اختیار شما قرار می‌دهد، جهانی وسیع Sandbox می‌باشد که شما می‌توانید در دو سبک Creative و Survival به اجرای بازی در آن بپردازید.

در این بازی شما باید علاوه بر تامین نیاز های شخصی، در مقابل دشمنانتان نیز از خود دفاع کنید.

 

بهترین بازی های آفلاین

 

دشمنان شما موجودات مختلف و زامبی هایی هستند که بسیاری از آن ها در هنگام شب به سراغتان می‌آیند.

در این بازی هزاران آیتم مختلف وجود دارد که شما می‌توانید با استفاده از وسایل مختلف آن ها را بسازید.

دنیای Minecraft بسیار گسترده بوده و برای کشف تمامی قسمت های آن مدت زیادی باید خود را درگیر این بازی کنید.

این بازی در Play Store با قیمت ۶٫۹۹$ قرار گرفته است که هم شامل گیم پلی آفلاین و هم شامل حالت چند نفره آنلاین و LAN می‌باشد.

در صورتی که در مورد خرید این بازی شک دارید، Minecraft یک نسخه ۳۰ روزه آزمایشی در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید در این مدت تجربه استفاده از این دنیای وسیع را داشته باشید.

 

بهترین بازی های آفلاین : Limbo

 

Limbo یکی از بازی های بسیار خوش ساخت دو بعدی است که در آن شما به عنوان یک پسرک تنها، در جستجوی خواهر خود وارد دنیایی سیاه و سفید می‌شوید.

این بازی ابتدا در دسترس کاربران PC قرار گرفت و سپس برای پلتفرم های مختلف نیز پورت شد.

 

بهترین بازی های آفلاین

 

دنیای بازی Limbo ترکیبی از غم انگیز، زیبا و عجیب و غریب می‌باشد و پس از گذشت اندکی از آن غرق داستان زیبای بازی خواهید شد.

اجرای این بازی نیز کاملا آفلاین بوده و به هیچ گونه اتصال اینترنت نیاز نخواهد داشت.

 

نظر شما در مورد بازی های معرفی شده در این مطلب چیست؟

شما تا کنون تجربه استفاده از کدام یک از آن ها را داشته اید؟

نظرات خود را با ما و سایر کاربران اپگت به اشتراک بگذارید.

مطالب مشابه
نظرات کاربران سایت

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.