خرید گیفت کارت گوگل پلی
خرید گیفت کارت

اپل شایعه های انتشار یک آیفون ۵ اینچی در سال ۲۰۱۷ را رد کرد

توسط: آرتین

گزارشی تازه در اواخر روز چهارشنبه ۴ آبان منتشر شد که ادعا های برخی وبسایت ها مبنی بر اینکه آیفون می‌خواهد در سال آینده ۳ نسخه آیفون منتشر کند، را رد کرد؛ در ادامه به بررسی این شایعه و همچنین مشخصات iPhone 8 می‌پردازیم.

با توجه به گزارش های وبسایت هایی که به اپل نزدیکی دارند، ظاهرا اپل در سال آینده بروی دو نسخه ۴٫۷ اینچی و ۵٫۵ اینچی باقی خواهد ماند و نسخه ای بزرگتر یا کوچکتر در سال ۲۰۱۷ منتشر نخواهد کرد.

 

رد شایعه عرضه آیفون ۵ اینچی

 

برای افرادی که این خبر را از دست داده اند :

به تازگی یکی از وبسایت های خبری آسیایی ادعا کرد که اپل می‌خواهد به خط تولید گوشی های iPhone اش که هم اکنون دو نسخه ۴٫۷ اینچی و ۵٫۵ اینچی دارد، نسخه ای تازه با اندازه ۵ اینچ بی‌افزاید.

البته این وبسایت چیزی درباره هدف اپل از اینکار نگفته است ولی بر این عقیده است که این نسخه تازه شاید شبیه به نسخه ۴٫۷ اینچی iPhone باشد.

از آنجایی که برای این گفته هیچ مدرک مستندی وجود ندارد که واقعا اپل چه برنامه ای برای آینده دارد و همچنین اینکه هنوز یکسال تا معرفی و ساخت نسخه تازه گوشی های iPhone باقی مانده است، ممکن است برنامه های این شرکت دستخوش دگرگونی های بسیاری طی ماه های آینده شود.

همچنان انتظار ها از پرچم دار آینده شرکت اپل یعنی iPhone 8 برای سال ۲۰۱۷ بالاست.

 

مشخصات iPhone 8

 

بسیاری بر این باورند که شرکت اپل برای ساخت iPhone 8 تغییراتی و بروزرسانی های اساسی در نظر گرفته است که از جمله این بروزرسانی ها افزوده شدن پوشش شیشه ای منحنی شکل، نمایشگر با لبه های منحنی و بدون حاشیه دور نمایشگر و همچنین قابلیت شارژ بی‌سیم ذاتی-توکار(built-in) است.

منظور از واژه Build-in یا ذاتی(توکار)، این است که بدون نیاز به تهیه یا بکارگیری قطعه سخت افزاری یا نرم افزاری جداگانه ای می‌توانید از قابلیت یاد شده بهره ببرید.

دیدگاه شما درباره پرچم دار آینده شرکت اپل چیست؟ آیا از ویژگی های iPhone 7 شگفت زده شده اید و چشم به راه دیدن مشخصات iPhone 8 هستید؟

مطالب مشابه
نظرات کاربران سایت

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.