خرید گیفت کارت گوگل پلی
خرید گیفت کارت

قابلیت ارسال فایل در برنامه Google Allo آی او اس اضافه می‌شود

توسط: آرتین

گوگل به تازگی کنفرانسی را در سائو پائولو برزیل با حضور رسانه ها برگذار کرد و اعلام کرد که برنامه پیام رسان این کمپانی یعنی Google Allo قابلیت به اشتراک گذاری فایل یا همان ارسال فایل را در ورژن آی او اس دریافت خواهد کرد. بنابراین با قابلیت ارسال فایل در برنامه Google Allo این برنامه پیام رسان یک قدم دیگر در جهت جذب کاربران بر می‌دارد.

 

قابلیت ارسال فایل در برنامه Google Allo آی او اس

 

در نسخه جدید برنامه پیام رسان الو گوگل دو ویژگی اضافه شده است که این ویژگی ها امکان به اشتراک گذاری و ارسال فایل در گروه های گفتگو و همچنین پشتیبانی از Smart Smiley ها در زبان پرتغالی است.

با توجه به درخواست های بسیار کاربران مبنی بر ممکن شدن ارسال فایل در این برنامه پیام رسان هم اکنون کاربران اندرویدی گوگل الو می‌توانند در گروه های گفتگو و در بخش های دییگر به ارسال فایل های PDF، ZIP، MP3 و.. بپردازند.

گوگل هنوز اظهار نظری درباره این که قابلیت ارسال و به اشتراک گذرای فایل در برنامه آی او اس گوگل الو چه زمانی اضافه خواهد شد، چیزی نگفته است ولی به نظر نمی‌رسد که خییلی طول بکشد تا این قابلیت به ورژن iOS برنامه Google Allo هم اضافه شود.

 

قابلیت Smart Smiley در برنامه Google Allo

قابلیت Smart Smiley در برنامه Google Allo

 

Smart Smiley در برنامه گوگل الو بخشی است که می‌توانید با استفاده از آن شکلک یا همان اسمایلی برای مخاطبین خود بفرستید با این تفاوت که این شکلک ها با توجه به موقعیت و متن های نوشته شده به شما پیشنهاد می‌شوند.

مانند قابلیت Tap To Emojify شرکت اپل که بصورت پیشفرض در برنامه پیام رسان آی او اس وجود دارد، برای استفاده از ایموجی های گوگل الو نیاز است تا در بخش ارسال نوشته بر روی نماد این ویژگی لمس کنید.

شرکت گوگل به تازگی بروزرسانی برای برنامه گوگل الو آی او اس منتشر کرد که قابلیت های بسیاری از جمله ایموجی های متحرک، انتخاب کننده GIF باز طراحی شده و امکان استفاده از Google Assistant با یک لمس به آن اضافه شده است.

مطالب مشابه
نظرات کاربران سایت

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.