خرید گیفت کارت گوگل پلی
خرید گیفت کارت

شرکت سامسونگ به مشکل باتری Galaxy Note 8 اشاره کرد

توسط: آرتین

مشکل باتری Galaxy Note 8 – وجود مشکل باتری در یک گوشی Galaxy Note ممکن است شما را به یاد قضایای مربوط به انفجار دستگاه های Galaxy Note 7 بیندازد.

متاسفانه نسخه بعدی این سری نیز دارای مشکلی در زمینه باتری بوده و هم اکنون شاهد گزارش هایی از کاربران Galaxy Note 8 در این زمینه هستیم.

در این گوشی هوشمند، باتری منفجر نخواهد شد اما شارژ نمی‌شود و گوشی شما را عملا به یک دستگاه غیر قابل استفاده تبدیل می‌نماید.

به نظر می‌رسد تنها راه حل این مشکل نیز تعویض گوشی مشکل دار می‌باشد و شرکت سامسونگ نیز برای مطمئن کردن مشتریان خود، به این نکته اشاره کرده است.

 

مشکل باتری Galaxy Note

 

مشکل باتری Galaxy Note 8 به این صورت است که اگر باتری گوشی شما به طور کامل خالی شده و به صفر درصد برسد، دیگر شارژ نخواهد شد.

این امر هم در مورد شارژ بی سیم و هم در مورد شارژ به وسیله کابل وجود داشته و در هر دو مورد گوشی شارژ نخواهد شد.

شرکت سازنده به دلیل وجود این مشکل ضربه سنگینی خورده است زیرا تنها راهی که برای گوشی های مشکل دار وجود دارد، تعویض دستگاه خواهد بود.

شرکت سامسونگ نیز طی اعلانیه ای به مشتریان خود اعلام کرده است که از وجود این مشکل با خبر بوده و با توجه به آمار اندکی از دستگاه های مشکل دار، همچنان در پی یافتن راه حل می‌باشد.

همچنین باید به این نکته اشاره کرد که در وبسایت رسمی سامسونگ و انجمن های مختلف نیز شکایات زیادی در این مورد صورت گرفته است و حتی مدارک و فیلم های شارژ نشدن این گوشی هوشمند نیز در دسترس قرار دارد.

 

مشکل باتری Galaxy Note 8 : در صورت شارژ نشدن چه کاری انجام دهیم؟

 

در صورتی که این مشکل از سوی سیستم کنترل شارژ سامسونگ باشد، شرکت سازنده می‌تواند به وسیله یک به روز رسانی نرم افزاری آن را برطرف نماید.

اما در صورتی که هم اکنون گوشی شما شارژ صفر درصد دارد و دیگر شارژ نمی‌شود چاره ای به جز تعویض دستگاه و یا حداقل باتری دستگاه ندارید.

هنوز مشخص نشده است که آیا این مشکل یک مشکل کلی در دستگاه های Galaxy Note 8 می‌باشد یا خیر.

به هر حال شرکت سامسونگ در تلاش است تا هرچه سریع تر این مشکل را برطرف ساخته و گذشته تلخ خود را تکرار نکند.

اما هم اکنون تنها کاری که می‌توانید برای مقابله با این مشکل تا زمان پیدا شدن راه حل آن انجام دهید این است که اجازه ندهید شارژ باتری شما به صفر درصد برسد.

 

آیا شما نیز با این مشکل در گوشی خود مواجه شده اید؟

به نظر شما این مشکل به صورت نرم افزاری قابل حل می‌باشد؟

نظرات خود را با ما و سایر کاربران اپگت به اشتراک بگذارید.

مطالب مشابه
نظرات کاربران سایت

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.