خرید گیفت کارت گوگل پلی
خرید گیفت کارت

رقیب تازه : جزئیات بیشتر از LG V20

توسط: آرتین

با توجه به گزارشاتی که به تازگی می‌شود، نیرومند تر از LG V10 در راه است؛ شرکت LG نام و تاریخ عرضه این تلفن هوشمند تازه را تایید کرده و جزئیاتی هم از مشخصات این تلفن هوشمند به بیرون درز کرده است. نام این تلفن هوشمند LG V20 است که در ماه سپتامبر روانه بازار می‌شود. تاریخ عرضه این تلفن هوشمند نسبت به تاریخ عرضه LG V10 در حدود یک ماه زودتر است و شاید برای این باشد که ال جی می‌خواهد در برابر معرفی iPhone 7 سخنی برای گفتن داشته باشد؛ در ادامه هر آنچه از قیمت، تاریخ عرضه و مشخصات و ویژگی های LG V20 منتشر شده باشد را با شما به اشتراک می‌گذاریم!

 

تاریخ عرضه و قیمت LG V20

 

شرکت ال جی در بیانه ای که با تازگی داشته است نه تنها تاریخ عرضه LG V20 را تایید کرده است بلکه گفته که LG V20 از جعبه خود با اندروید ۷ یا Android Nougat بیرون می‌آید! تاریخ عرضه هم در روزی از روز های ماه سپتامبر یعنی یک ماه زود تر از ماه اکتبر که سال پیش LG V10 در آن عرضه شد و اکنون نام LG V20 برای این تلفن هوشمند اندرویدی شرکت LG تایید شده است.

با توجه به اینکه به تازگی سازندگان تلفن های هوشمند کمتر به انتشار بروزرسانی اندروید ۶ برای کاربران خود رسیدگی می‌کنند شاید این خبر که LG V20 با آخرین نسخه اندروید به بازار می‌آید خبر بسیار خوشحال کننده و جذابی برای کاربران ال جی باشد. جدای از اینکه LG V20 باید مشخصات یک پرچم دار را داشته باشد به نظر می‌رسد این شرکت می‌خواهد استاندارد تازه ای را بیاورد تا قابلیت های چند رسانه ای تلفن های هوشمند خود را بیشتر گسترش دهد.

 

AppGet_ir_LG-V10-6

 

خبر اینکه LG V20 در راه است نخست در وبسایت ET News کره جنوبی که جزئیاتی از این دستگاه تازه هم منتشر شد؛ با توجه به اینکه LG V20 در ماه سپتامبر عرضه می‌شود بنابراین رقابتی بین Apple iPhone 7 و این تلفن هوشمند اندروید رخ می‌دهد؛ از طرفی جلوتر بردن تاریخ عرضه خبر تازه ای نیست چرا که شرکت سامسونگ هم تاریخ عرضه Galaxy Note 7 را چند هفته زودتر و به ۲ آگوست تغییر داد.

به نظر می‌رسد قیمت LG V20 بسیار شبیه به قیمت LG V10 در سال عرضه اش باشد ولی هنوز چیزی در این باره تایید نشده است؛ با توجه به اینکه LG V10 قیمتی در حدود ۶۰۰ دلار داشت باید LG V20 را هم در همین حدود دانست ولی اگر تازه ای در این باره منتشر شود بی شک آن را به اشتراک می‌گذاریم.

 

مشخصات و قابلیت های LG V20

 

به تازگی جزئیات و مشخصاتی از LG V20 در وبسایت ها منتشر شده است که اطلاعات بسیار خوبی را از اینکه LG V20 چگونه دستگاهی است به ما نشان می‌دهد. اگر این اطلاعات هنوز تایید شده نیستند ولی از این اطلاعات می‌توان فهمید که LG V20 یک پرچم دار بسیار شایسته است که البته ویژگی های گسترده تری هم دارد. اسنپ دراگون ۸۲۰، ۴ گیگابایت RAM و دوربین با حسگر ۲۰ مگاپیکسلی و همچنین باتری بسیار نیرومند ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی را می‌توان در درون LG V20 انتظار داشت. این جزئیات را در فهرست زیر آماده سازی کرده ایم.

 

LG_V20_Specification_AppGet_ir

 

با در نظر گرفتن یک تحول بزرگ در LG، ال جی وی ۲۰ نخستین تلفن هوشمند اندرویدی خواهد بود که اندروید ۷ (نون بادومی) را به دوش می‌کشد؛ با توجه به اینکه دستگاه های Nexus شرکت گوگل نخستین دستگاه هایی هستند که تازه ترین بروزرسانی های سیستم عامل اندروید را دریافت می‌کنند، اینکه LG V20 با اندروید ۷ به بازار عرضه می‌شود بسیار جذاب است و همچنین دیگر سازندگان را وادار می‌کند تا بزودی آنها هم برای انتشار بروزرسانی تازه اندروید دست به کار شوند.

 

AppGet_ir_LG-V10-10

 

از آنجایی که شرکت LG ساخته دیگری را هم به تازگی روانه بازار کرده است و در LG G5 بروی طراحی ماژولار یا افزونه ای تمرکز داشته است بنابراین انتظار می‌رود که بروی LG V20 هم چنین چیز هایی را ببینیم و از طرفی انتظار می‌رود تا ال جی به گونه ای بروی LG V20 عمل کند که کاستی های LG G5 برای فروش بیشتر زدوده شود.

مطالب مشابه
نظرات کاربران سایت

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.