خرید گیفت کارت گوگل پلی
خرید گیفت کارت

به روز رسانی برنامه های Office در سیستم عامل اندروید در دسترس قرار می‌گیرد

توسط: آرتین

به روز رسانی برنامه های Office – برنامه های Office سالهاست که جزو برنامه های بسیار پرکاربرد در پلتفرم های مختلف محسوب می‌شود.

در بسیاری از ادارت و شرکت های مختلف از این برنامه ها استفاده مکرر شده و کاربران زیادی در انجام کار های مختلف خود از آن ها کمک می‌گیرند.

همانطور که می‌دانید این سری معروف در سیستم عامل اندروید نیز وجود داشته و به صورت از پیش نصب شده در بسیاری از گوشی های هوشمند قرار گرفته اند.

شرکت Microsoft اعلام کرده بود که به روز رسانی جدیدی برای این دسته از برنامه های خود عرضه می‌کند؛ طبق گزارشی که از سوی این شرکت منتشر شده است، در این به روز رسانی به سه برنامه Word، Outlook و PowerPoint ویزگی های جدیدی اضافه شده است.

 

به روز رسانی برنامه های Office : برنامه Word

 

طبق گزارشات به دست رسیده از سوی ماکروسافت، برنامه Word هم اکنون قابلیت نشان دادن تعداد صفحات و تعداد کلمات یک فایل را هنگامی که کاربر در حال بالا و پایین رفتن در آن است دارد.

 

به روز رسانی برنامه های Office

 

علاوه بر این مورد، شرکت سازنده به این برنامه قابلیت زوم جدیدی اضافه کرده است که به وسیله آن می‌توان فایل مورد نظر را به صورت تمام صفحه و مطابق با اندازه صفحه نمایش گوشی هوشمند در آورد.

 

به روز رسانی برنامه های Office : برنامه Outlook

 

از طرف دیگر برنامه Outlook نیز در این به روز رسانی دو ویزگی جدید را دریافت خواهد نمود.

در صورت دسترسی به این به روز رسانی، شما می‌توانید مخاطب های خود را مستقیما از طریق برنامه اندروید حذف کنید.

اضافه شدن این ویژگی توسط کاربران این برنامه به شرکت سازنده پیشنهاد شده بود.

علاوه بر این ویژگی، برنامه اندروید Outlook قابلیت Do Not Disturb را نیز دریافت کرده است که به وسیله آن اعلان ها و مزاحمت هایی که باعث پرت کردن حواس کاربر می‌شود کاهش خواهد یافت.

به عنوان مثال به کمک این ویژگی کاربر می‌تواند دریافت ایمیل ها را متوقف کرده و یا حتی برنامه ای را برای فعال شدن این حالت تنظیم کند.

 

به روز رسانی برنامه های Office : برنامه Powerpoint

 

با دریافت به روز رسانی برنامه های Office ، کاربران برنامه Powerpoint راحت تر می‌توانند اسلاید های خود را از صفحه اصلی برنامه ویرایش کنند، همچنین دسترسی به بخش های Comments و Notes چه در حالت افقی و چه در حالت عمودی صفحه نمایش راحت تر خواهد بود.

هنگامی که گوشی شما در حالت عمودی قرار دارد، نظرات و یادداشت هایی که در مورد اسلاید در حال نمایش وجود دارند در پایین صفحه گوشی به نمایش در خواهند آمد.

علاوه بر این موارد، کاربران Microsoft Powerpoint می‌توانند پس از گرفتن عکس آن را به سرعت با سایر کاربران به اشتراک بگذارند.

 

به روز رسانی برنامه های Office : اطلاعات بیشتر

 

به روز رسانی هایی که در این مطلب به آن ها اشاره کردیم در این ماه از طریق Play Store در دسترس کاربران قرار داده می‌شود.

البته تست کنندگان برنامه که برای اجرای نسخه جدید برنامه های Office و تست آن ها داوطلب شده اند هم اکنون باید به نسخه جدید دسترسی داشته باشند.

در ماه های گذشته، شرکت ماکروسافت ویژگی های جدیدی را برای برنامه Microsoft Office Suite معرفی کرده است.

این ویژگی ها شامل سازگاری برنامه Outlook با تکنولوژی Office Lens و قابلیت استفاده از هر فونتی برای ایجاد هایپرلینک ها در برنامه PowerPoint می‌باشد.

 

به روز رسانی بازی PUBG Mobile و معرفی ویژگی های اضافه شده به آن

 

نظر شما در مورد این به روز رسانی چیست؟

آیا شما نیز از برنامه های Office در گوشی هوشمند خود استفاده زیادی دارید؟

نظرات خود را در این زمینه با ما و سایر کاربران اپگت به اشتراک بگذارید.

مطالب مشابه
نظرات کاربران سایت

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.