خرید گیفت کارت گوگل پلی
خرید گیفت کارت

عنوان بهترین گوشی ضد آب ۲۰۱۷ به چه پرچم دارانی می رسد؟

توسط: آرتین

شرایط هر شخص برای خرید یک گوشی تلفن هوشمند با دیگری متفاوت است. شخصی ممکن است به گرفتن عکس با گوشی خود اهمیت بیشتری بدهد و بنابراین سعی می کند در انتخاب خود به گوشی هایی با دوربین قوی از نوع ۲۰۱۷ توجه داشته باشد. دیگری ممکن است با توجه به شرایط کاری که دارد ترجیح دهد که علاوه بر امکاناتی که یک پرچم دار به او می دهد، گوشی انتخاب شده مقاومت خوبی هم نیز در برابر آب داشته باشد. بنابراین قرار است در این نوشته بین بهترین برچم دار ها بهترین گوشی ضد آب ۲۰۱۷ را معرفی که چیزی هم به پایان سالش نمانده!

معرفی بهترین گوشی ضد آب ۲۰۱۷

گوشی های هوشمندی که در ادامه قصد معرفی آن ها داریم از برند های شناخته شده و پرچم دار هستند و از نظر مقاومت در برابر آب مورد مقایسه با یک دیگری قرار گرفته اند.

Samsung Galaxy S8

بهترین گوشی ضد آب ۲۰۱۶ سامسونگ Galaxy S7 بود، بنابراین تعجبی نیست اگر مدل جدید این کمپانی دوباره به  عنوان بهترین گوشی ضد آب ۲۰۱۷ معرفی شود. سامسونگ تغییرات زیاد و البته مهمی را روی Galaxy S8 ایجاد کرده است و البته گواهی IP68 را نیز همچنان برای خود نگه داشته است که به این معناست که اگر از Galaxy S8 خود تا بیش از یک متر زیر آب برای مدت طولانی هیچ مشکلی پیش نمی آید و حتی می توانید بدون نیاز به کاور اضافی در زیر آب با آن عکس و فیلم بگیرید.

Galaxy S8 بهترین گوشی ضد آب ۲۰۱۷ است و هیچ گوشی دیگری به پای آن نمی رسد. باید به یاد داشته باشید که S8 و S8+ هر دو از نظر ضد آب بودن یکسان هستند و شاید فقط Galaxy S8 به دلیل کوچک تر بودن اندازه اش برتری بیشتری داشته باشد چرا که کار کردن با آن ساده تر است.

LG V30

LG V30 یکی از کاندید های بهترین گوشی ضد آب 2017

LG V30 یکی از کاندید های بهترین گوشی ضد آب ۲۰۱۷

V30 بهترین گوشی حال حاضر از الجی است. LG V30 هم گواهی IP68 را به مشخصاتش اضافه می کند که امروزه در مشخصات فنی بیشتر گوشی های هوشمند این گواهی وجود دارد. در کنار این که این گوشی ضد آب است الجی V30 از نظر های دیگری  هم کار خود را به خوبی انجام می دهد. وی ۳۰ الجی قدر فیلمبرداری و عکاسی فوق العاده ای هم دارد که اگر نمی خواهید سمت سامسونگ و Galaxy S8 بروید می توان انتخاب جایگزین خوبی از نظر مقاومت در برابر آب باشد و بی شک آن را به عنوان یکی از بهترین گوشی ضد آب ۲۰۱۷ معرفی کرد.

Google Pixel 2

گوشی اندروید Google Pixel 2 دارای بهترین دوربین

گوشی اندروید Google Pixel 2 دارای بهترین دوربین

گوگل می گوید که با بازخورد های کاربرانش گوش داده و تصمیم گرفته که Pixel 2 را با گواهی IP67 مقاوم در برابر آی کند که خبر بسیار خوبی است. پیکسل ۲ گوگل بر پایه سیستم عامل اندروید گوگل است و با ارائه آپدیت ها از طرف اندروید به تازه ترین ویژگی های مجهز می شود و برای مدت ۳ سال پشتیبانی نرم افزاری می شود خیلی ها معتقد هستند که پیکسل گوگل مانند آیفون اپل ساده و سریع کار می کند.

پیکسل ۲ اولین گوشی گوگل است که در برابر آب مقاوم است.

Samsung Galaxy Note 8

وقتنی که حرف از قابلیت ها می شود، هیچ گوشی هوشمند دیگری به پای Samsung Galaxy Note 8 نمی رسد. این فبلت اندرویدی کلی قابلیت دارد و برای افرادی که می خواهند از ابزار خود کار بکشند ساخته شده است و از S Pen سامسونگ که بگذریم نمایشگر با کیفیتی دارد و مقاوم در برابر آب نیز می باشد.

سامسونگ گلکسی نوت 8 جایگزین گوگل پیکسل 2 از نظر دوربین

سامسونگ گلکسی نوت ۸ جایگزین گوگل پیکسل ۲ از نظر دوربین

این فبلت اندرویدی از هر لحاظ کامل است ولی تنها چیزی که نمی گذارد این فبلت جزو اولین پیشنهاد ها در لیست باشد قیمت گران آن است. البته با این حال با توجه به قابلیت هایی که ارائه می کند قیمت منطقی دارد و به هر حال یکی از بهترین تلفن های هوشمند است و می تواند با این که قیمت گارنی دارد به عنوان بهترین گوشی ضد آب ۲۰۱۷ معرفی شود.

مطالب مشابه
نظرات کاربران سایت

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.