خرید گیفت کارت گوگل پلی
خرید گیفت کارت

اپل از دکمه خانه قابل اتصال با قابلیت تشخیص اثر انگشت و پورت هدفون رونمایی کرد

توسط: آرتین

دکمه خانه قابل اتصال – اپل قرار است چیزی را به بازار بیاورد که مردم از سال گذشته که موج اول خبرها در مورد آیفون X به بیرون درز پیدا کرد، بی صبرانه انتظارش را می‌کشند؛ یک دکمه‌ی خانه‌ی جدا از گوشی! این دکمه‌ی جدید قابل اتصال دارای قابلیت تشخیص اثر انگشت است که برای کاربرانی که از فناوری تشخیص چهره خوششان نمی‌آید یک مزیت به حساب می‌آید.

دکمه خانه قابل اتصال که حجم آن ۲۹ در ۳۰ در ۳٫۹ میلی متر است، به اندازه‌ی نسل چهارم آی پد شافل است. با این وجود برخلاف شافل، این دکمه از جنس آلومینیوم نیست بلکه از جنس پلاستیک سفید و براقی است که اپل در تمام کابل‌ها و لوازم جانبی‌اش از آن استفاده می‌کند. تنها استثنا در این لوازم همین دکمه است که با گلس پوشیده شده.

دکمه خانه قابل اتصال اپل، به پورت لایتینگ آیفون X شما متصل می‌شود و خودش نیز یک پورت لایتینگ و همچنین یک پورت هدفون ۳٫۵ میلی متری دارد.

در کل اگر شما از بازشدن آیفون خود به وسیله‌ی فناوری تشخیص چهره خسته شده‌اید، می‌توانید مثل قبل با انگشت خود آن را باز کنید! فقط این نیست بلکه می‌توانید مثل قبل در هنگام شارژ گوشی به موسیقی دلخواهتان از طریق هدفون با سیم گوش دهید.

گذشته از این‌ها، دکمه‌ی خانه‌ی قابل اتصال اپل درست مثل همان دکمه‌ی خانه‌ی قدیمی کار می‌کند که به این معنی است که شما می‌توانید با نگه داشتن دکمه سیری را بیاورید، یا با دوبار کلیک بر آن می‌توانید اپلیکیشن هایی که اخیراً از آن‌ها استفاده کرده‌اید را بیاورید و یا فقط یک بار آن را فشار داده و وارد صفحه‌ی اصلی آیفون خود شوید. پشتیبانی از دکمه خانه‌ی قابل اتصال ابتدا در iOS 11.3 آغاز شده است.

دکمه‌ی قابل اتصال اپل از اوایل خرداد ماه در مغازه‌ها عرضه و قیمت آن چیزی حدود ۶۹٫۹۹ دلار خواهد بود.

مطالب مشابه
نظرات کاربران سایت

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.