خرید گیفت کارت گوگل پلی
خرید گیفت کارت

آیفون ۸ پلاس – کمپانی اپل تولید آیفون ایکس و آیفون ۸ پلاس را افزایش می‌دهد

توسط: آرتین

اخیراً اخباری به گوش می‌رسد که مارا به این باور رسانده که گوشی‌های آیفون ایکس و آیفون ۸ پلاس بیش از حد انتظار واقع شده‌اند و همه را هیجان زده کرده‌اند.

گزارش‌های مالی منتشر شده تولیدکنندگان قطعات این گوشی‌ها در سه ماهه اول، یعنی تا پایان سال ۲۰۱۷، حاکی از آن است که اپل چیزی بیش از ۲۶ میلیون دستگاه از مدلی که به مناسبت دهمین سالگرد آیفون تولید کرده، عرضه خواهد کرد.

مینگ چی کو، آنالیزور کمپانی اپل می‌گوید که این شرکت بزرگ قصد دارد تا تولید آیفون ایکس خودرا در این سه ماهه نسبت به دوره قبل از ۳۵ تا ۴۵ درصد افزایش دهد.

به گفته وی، کمپانی اپل دو دلیل برای پیاده کردن چنین برنامه‌ای در این مدت زمانی برروی آیفون ایکس دارد.

وی می‌گوید که مصرف کنندگان دیگر تمایلی به خرید گوشی‌های گران قیمت ندارند و مشتریان چنین گوشی‌هایی کاهش یافته است، همچنین از تقاضایی برای تعطیلات سال جدید چین نیز می‌گوید.

همچنین گوشی همچون آیفون ۸ پلاس اپل نیز، یکی از گوشی‌هایی است که کاربران زیادی مشتاق داشتن آن هستند.

درحالی که انتظار می‌رود تولید این محصول افزایش یابد، به نظر می‌رسد که کمپانی اپل قصد دارد از ماه اکتبر تا دسامبر، تولید گوشی‌های آیفون ۸ را ۵۰ تا ۶۰ درصد کاهش دهد.

این کار به این منظور انجام می‌شود تا نسبت تولید به تقاضا متعادل شود، آنالیزور اپل می‌گوید خط تولیدهایی که تا کنون آیفون ۸ را تولید می‌کردند، در آینده به تولید آیفون ایکس خواهند پرداخت.

همانطور که در خبرهای روزهای گذشته آورده شده، اپل تا کنون ۱۱٫۸ میلیون دستگاه آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس عرضه کرده که از این تعداد، ۶٫۳ میلیون متعلق به آیفون ۸ پلاس و ۵٫۵ میلیون باقی مانده نیز متعلق به آیفون ۸ بوده است.

با توجه به این موضوع که هردو گوشی در مدت زمان ۳ ماهه به این تعداد رسیده‌اند، به راحتی می‌توان متوجه شد که متقاضی کدام یک بیشتر است.

مطالب مشابه
نظرات کاربران سایت

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.