خرید گیفت کارت گوگل پلی
خرید گیفت کارت

اندروید ۸ برای گلکسی اس ۸ سامسونگ عرضه می شود

توسط: آرتین

در حال حاضر اندروید ۸ برای گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس در کشور آلمان عرضه می شود. البته مثل همیشه آزمایش کنندگان نسخه های بتا می تواانند زودتر از کاربران عادی به اندروید ۸ برای گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس دسترسی داشته باشند و کاربران عادی هم ۲۴ ساعت بعد می توانند آن را برای گوشی های خود دریافت کنند.

عرضه اندروید ۸ برای گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس

اگر علاقه زیادی دارید تا نسخه آزمایشی این سیستم عامل را زودتر از همه تست کنید، می توانید کاربر بتا تستر شوید اما اگر به دنبال دریافت ورژن پایدار و تست شده آن هستید، باید کمی بیشتر صبر کنید!

برای شهروندان آلمانی، مخصوصا بتا تستر ها این خبر خوبی است و حالا می توانند با رفتن به بخش تنظیمات، بروزرسانی نرم افزاری، جدیدترین اندروید را برای تلفن هوشمند خود دریافت کنند.

البته برای کاربران ایرانی هنوز خبری از اندروید ۸ نیست و باید مدت بیشتری را صبر کنند مگر این که بخواهند رام رسمی کشور های دیگر را به صورت دستی بر روی گوشی خود فلش بزنند.

جزئیات بروزرسانی اندروید 8 برای گلکسی اس 8

جزئیات بروزرسانی اندروید ۸ برای گلکسی اس ۸

بعد از پایان تست های نسخه آزمایشی، سامسونگ ۲ هفته بعد اندروید ۸ را برای گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس عرضه کرد. فایل این بروزرسانی ۴۸۷ مگابایت حجم دارد و به همراه آن آخرین پچ امنیتی (Security Patch) تاریخ فوریه ۲۰۱۸ و همچنین جدیدترین رابط کاربری سامسونگ، Experience نگارش ۹٫۰ نیز وجود دارد.

عرضه اندروید ۸ برای گلکسی اس ۸ و با ورژن فریمور G955XXU1CRAP برای کاربران آلمان آغاز می شود که البته به مرور برای کاربران کشور های دیگر از جمله ایران هم پس از مدتی عرضه خواهد شد و برای هر محدوده پیش از عرضه نسخه نهایی، نسخه بتا عرضه می شود.

اندروید ۸ (Oreo) بیشتر از نظر قدرت پردازشی، به تلفن هوشمند شما کمک می کند و کاربران با بروزرسانی به اندروید ۸ با عملکرد بهتری روبرو خواهند شد که البته قابلیت جدیدی به نام حالت Picture in Picture هم اضافه می شود.

اگر چه این خبر خوبی برای طرفداران گوشی های سامسونگ است ولی مشکل این است که گلکسی اس ۸ و مدل پلاس آن خیلی دیر این بروزرسانی را دریافت می کنند. در واقع این بروزرسانی زمانی عرضه می شود که بزودی در مراسم MWC 2018 قرار است نسل بعدی تلفن های هوشمند سامسونگ، یعنی گلکسی اس ۹ معرفی شود.

بنابراین فقط امیدواریم که مدل جدیدتر، بروزرسانی ها را زودتر دریافت کند!

اگر شما هم موفق به تجربه اندروید ۸ روی گلکسی اس ۸ شده اید، از تجربیات خود با ما بگویید.

 

مطالب مشابه
نظرات کاربران سایت

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.