خرید گیفت کارت گوگل پلی
خرید گیفت کارت

اندروید ۷ نوقا برای Samsung Galaxy S7 در دسترس قرار گرفت

توسط: آرتین

اندروید ۷ نوقا برای Samsung Galaxy S7 : سامسونگ انتشار نسخه ۷ سیستم عامل اندروید یا همان اندروید Nougat را برای تلفن های هوشمند پرچم دارش یعنی Samsung Galaxy S7 و Samsung Galaxy S7 Edge را طولانی کرد! ولی اگر برای صبر ندارید و می‌خواهید هر چه زودتر اندروید ۷ را بر روی تلفن هوشمند خود داشته باشید، این نوشته را تا پایان بخوانید.

 

اندروید ۷ نوقا برای Samsung Galaxy S7

 

درست هست، بله، منتظر ماندن برای بروزرسانی از طریق OTA که حتی ممکن است به این زودی ها نیز خبری از آن نباشد، ایده خوبی نیست!

OTA کوتاه شده Over-the-air و روشی برای بروزرسانی خدمات و برنامه هایی است که یک سازنده آن را به کاربرانش ارائه می‌کند، است. در این روش بروزرسانی، سازنده دستگاه بخشی را برای بروزرسانی خودکار در دستگاه در نظر می‌گیرد که می‌تواند حتی کاربر را مجبور به بروزرسانی کند.

خوب ادامه بحث، بنابراین نمی‌خواستید صبر کنید؟ شما هم اکنون می‌توانید Frameware اندروید ۷ نوقا را به صورت دستی برای تلفن هوشمند Samsung Galaxy S7 از لینک های زیر دانلود و نصب کنید.

دانلود فایل فریم ور Android 7 برای Samsung Galaxy S7 با مدل SM-G930F برای United Kingdom

دانلود فایل فریم ور Android 7 برای Samsung Galaxy S7 با مدل SM-G930F برای Czech Republic (O2C)

دانلود فایل فریم ور Android 7 برای Samsung Galaxy S7 با مدل SM-G935F برای United Kingdom

دانلود فایل فریم ور Android 7 برای Samsung Galaxy S7 با مدل SM-G935F برای Czech Republic (O2C)

همانطور که از فهرست بالا هم مشخص است، هنوز خبری از فریم ور مخصوص کاربران ایرانی نیست و شاید خیلی طول بکشد تا چنین چیزی را شاهد باشیم.

بنابراین اگر از نبود زبان پارسی برای منو و کیبورد چشم پوشی می‌کنید، شاید خوب باشد که یکی از فریم ور های بالا را دانلود کنید و بر روی دستگاه خود به صورت دستی فلش بزنید.

روش ساده ای هم برای فلش زدن فایل فریم ور به شما پیشنهاد می‌کنیم؛ اگر دستگاه شما دسترسی روت دارد، می‌توانید با نصب برنامه Flashify فایل فریم ور را به سادگی فلش بزنید.

مطالب مشابه
نظرات کاربران سایت

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.