خرید گیفت کارت گوگل پلی
خرید گیفت کارت

شرکت Apple استفاده از ناچ را در طراحی گوشی های هوشمند خود ادامه خواهد داد

توسط: آرتین

استفاده از ناچ – یکی از مواردی که چندین سال است در مورد شرکت های سازنده گوشی های هوشمند دیده می‌شود این است که در بازه های زمانی مختلف همگی یک سبک مشخص را در طراحی گوشی های جدید خود به کار می‌برند؛ با توجه به این مسئله در بازه های زمانی مختلف شاهد عرضه گوشی های هوشمندی بسیار شبیه به هم خواهیم بود.

یکی از این موارد که در طراحی اکثر گوشی های هوشمند سال ۲۰۱۸ به کار گرفته شد، استفاده از ناچ در صفحه نمایش می‌باشد.

شرکت Apple نیز یکی دیگر از شرکت های سازنده گوشی هوشمند می‌باشد که از نظر نوآوری عملکردی بهتر از بسیاری از شرکت های سازنده دارد؛ این شرکت سازنده سبک خاص خود را در طراحی گوشیه ای هوشمند دنبال می‌کند و همانطور که می‌دانید، ناچ صفحه نمایش با عرضه iPhone X طرفداران خود را پیدا کرد و توسط شرکت های مختلف مورد استفاده قرار گرفت.

اما استفاده از ناچ علاوه بر داشتن طرفدار مخالفان زیادی نیز در میان کاربران دارد.

به نظر می‌رسد شرکت Apple در طراحی گوشی های هوشمند خود همچنان قصد استفاده از این سبک را حداقل تا سال ۲۰۲۰ خواهد داشت.

در این مطلب به بررسی اخبا حول این موضوع خواهیم پرداخت.

 

آیا استفاده از ناچ در گوشی های جدید Apple موثر خواهد بود؟

 

پس از معرفی صفحه نمایش iPhone X در سال ۲۰۱۷ و بازخورد طرفداران به این سبک طراحی، شرکت Apple تصمیم گرفت تا در تمامی نسخه های نسل بعدی گوشی های هوشمند خود از ناچ استفاده کند و همانطور که می‌دانید، در گوشی های iPhone XR ، XS و XS Max از ناچ استفاده شده است.

در سال جدید جایگزین هایی برای استفاده از ناچ در گوشی های هوشمند مشاهده می‌شود، اما به نظر می‌رسد شرکت Apple همچنان قصد استفاده از این سبک طراحی را در گوشی های هوشمند خود داشته باشد.

 

استفاده از ناچ

 

طبق گزارشاتی که از منابع داخلی و همچنین منابع خارجی معروفی از جمله Ice Universe دریافت شده است، شرکت Apple در طراحی گوشی هوشمند جدید خود در سال ۲۰۱۹ نیز از ناچ استفاده خواهد کرد؛ بنابراین به نظر می‌رسد برای دیدن گوشی iPhone با فضای خالی در صفحه نمایش باید تا سال ۲۰۲۰ صبر کنیم.

استفاده از فضای خالی در صفحه نمایش هم اکنون توسط چند شرکت سازنده مورد استفاده قرار گرفته و از جمله گوشی های هوشمندی که از این سبک در طراحی آن ها استفاده شده است می‌توان به Huawei Nova 4 و Samsung Galaxy A8s اشاره نمود.

از طرفی دیگر همانطور که می‌دانیم، شرکت Apple علاقه ای قرار گرفتن در پشت سایر شرکت های سازنده و دنبال کردن روش های طراحی آنان نداشته و تا کنون سعی در استفاده از روش های نوین مخصوص به خود در زمینه طراحی داشته است؛ بنابراین بسیاری از کاربران مشتاقانه منتظر عرضه گوشی سال ۲۰۲۰ این شرکت و راه حلی که برای ناچ صفحه نمایش در آن استفاده شده است می‌باشند.

 

نظر شما در مورد استفاده از ناچ در گوشی جدید شرکت Apple چیست؟

آیا شما نیز از طرفداران ناچ هستید؟

نظرات خود را در این زمینه با ما و سایر کاربران اپگت به اشتراک بگذارید.

مطالب مشابه
نظرات کاربران سایت

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.