خرید گیفت کارت گوگل پلی
خرید گیفت کارت

ارائه اندروید ۴٫۴ کیت کت برای ال جی جی ۲ LG G2

توسط: مدیریت سایت

ارائه اندروید ۴٫۴ کیت کت برای ال جی جی ۲ LG G2

امشب برای صاحبان گوشی LG G2 خبرهای خوبی داریم!

 کار آماده سازی و انتشار اندروید ۴٫۴ کیت کت Android 4.4 KitKat در کره جنوبی به پایان رسیده و از اندکی پیش بر روی گوشیهای LG G2 در این کشور قابل آپدیت است. اگر شما در کره زندگی میکنید و صاحب این گوشی هستید این فرصت استتثنایی را از دست ندهید. برای آپدیت باید ابزار آپدیت را روی کامپیوتر به جای گوشی اجرا کنید.

 ارائه اندروید 4.4 کیت کت برای ال جی جی 2 LG G2

 

اگر هم در کره زندگی نمیکنید اصلاً مهم نیست چرا که به زودی این اپدیت را دریافت خواهید کرد. در اوایل این ماه یک برنامه زمانبندی برای ارائه اندروید ۴٫۴ کیت کت برای اپراتورهای SFR فرانسه LG G2 به بیرون درز کرد که نشان میداد دارندگان این نوع گوشی نوامبر یا دسامبر امسال دریافت کننده آپدیت خواهند بود. اگر چه که هنوز خبری رسمی مبنی بر انتشار اندروید ۴٫۴ وجود ندارد ولی حدس ما بر این است که دوستانی که LG G2 اپراتور SFR فرانسه دارند تا اواخر سال و به زودی اندروید ۴٫۴ را دریافت کنند.

از طرف دیگر اخباری وجود دارد مبنی بر اینکه در کانادا نیز صاحبان ال جی جی ۲ ، اندروید ۴٫۴ را در اواخر ماه مارچ سال دیگر دریافت خواهند کرد.

اینطور به نظر میرسد که ال جی به طور کلی بیخیال اندروید ۴٫۳ جلی بین شده و تصمیم دارد در کل دنیا یکسره به سراغ اندروید ۴٫۴ کیت کت برود که البته این خیلی هم خوب است.

برای مشاهده ویژگیهای اندروید ۴٫۴ اینجا را کلیک کنید.

برای مشاهده ویژگیهای و مشخصات فنی گوشی ال جی جی ۲ LG G2 اینجا را کلیک کنید.

 

 

ترجمه اختصاصی اپ گت

هرگونه کپی برداری تنها با ذکر نام و لینک اپ گت مجاز است

مطالب مشابه
نظرات کاربران سایت

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.