خرید گیفت کارت گوگل پلی
خرید گیفت کارت

احتمال خرید شرکت مشهور پرداخت همراه توسط گوگل

توسط: برنا

کارشناسان معتقدند هدف از این خرید رقابت با دیگر شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پرداخت و به خصوص پرداخت همراه و از جمله اپل، آمازون، پی پال، اسکوئیر و … است.

در این میان به نظر می رسد رقیب اصلی گوگل، اپل باشد که شبکه پرداخت همراه خود را نیز طراحی و راه اندازی کرده و به دنبال رقابت با گوگل در این زمینه است. البته این خرید هنوز نهایی نشده و مذاکرات دو طرف در این مورد کماکان ادامه دارد. سافت کارد به کاربران خدمات خود امکان می دهد تا با استفاده از گوشی و تبلت هزینه استفاده از خدمات مورد نظرشان را بپردازند.

با توجه به همکاری سه اپراتور برتر آمریکا با سافت کارد خدمات این شرکت به سادگی در دسترس است. گوگل و سافت کارد هر دو از اظهارنظر در این زمینه خودداری کرده‌اند.

اما صاحب نظران معتقدند با توجه به اینکه دیگر شرکت‌های بزرگ فعال در این زمینه نیز هر یک به نوعی متحد فیس بوک یا آمازون محسوب می‌شوند، ضروری است که گوگل هم بتواند در این زمینه بیشتر فعال شود.

بررسی‌های Forrester Research نشان می‌دهد که تا سال ۲۰۱۹ مصرف کنندگان بیش از ۱۴۲ میلیارد دلار در زمینه خرید کالاهای مختلف از طریق سرویس‌های پرداخت همراه هزینه خواهند کرد که این رقم نسبت به هزینه ۵۲ میلیارد دلاری سال ۲۰۱۴ افزایش چشمگیری دارد.

مطالب مشابه
نظرات کاربران سایت

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.