خرید گیفت کارت گوگل پلی
خرید گیفت کارت

آیفون ایکس – چگونه در آیفون ایکس اسکرین شات بگیریم؟

توسط: آرتین

با انتشار آیفون ایکس اپل کاربران متوجه شدند که دکمه Home در این گوشی برداشته شده است. حال این سؤال برای کاربران به وجود می‌آید که با این وجود چگونه می‌توان در این گوشی اسکرین شات گرفت؟

در نسخه‌های قبلی آیفون اینگونه بود که شما با نگه داشتن دکمه Home و دکمه پاور از صفحه خود اسکرین شات می‌گرفتید، اما حالا بدون دکمه Home، این روش تغییر پیدا کرده است.

برای گرفتن اسکرین شات از صفحه در گوشی‌های آیفون ایکس ، تنها لازم است دکمه پاور را به همراه دکمه زیاد کردن ولوم صدا همزمان فشار دهید.

آیفون ایکس

به یاد داشته باشید که آن هارا زیاد نگه ندارید، چرا که نگه داشتن بیش از حد معمول این دکمه‌ها باعث برقراری تماس اضطراری و بلند شدن صدای بلند بوق از گوشی‌تان خواهد شد.

حال این سؤال پیش می‌آید که خمیدگی‌های گوشه صفحه نمایش آیفون ایکس در اسکرین شات چه می‌شوند؟ خبر خوب این است که این خمیدگی‌ها در اسکرین شات ظاهر نخواهند شد. در عوض، شما اسکرین شات خود را به صورت یک مستطیل کامل با گوشه‌های تیز دریافت خواهید کرد.

در سیستم عامل iOS 11 امکانات زیادی برای اسکرین شات فراهم شده است. شما قادر خواهید بود به راحتی آن هارا ویرایش کرده یا یادداشتی روی آن بنویسید. همچنین هریک از آن‌ها در یک پوشه جدا ذخیره خواهند شد، بنابراین دسترسی به آن‌ها خیلی آسان می‌شود.

با ضربه زدن برروی تصویر کوچکی که پس از گرفتن اسکرین شات روی صفحه ظاهر می‌شود، می‌توانید عکس خودرا برش دهید، همچنین می‌توانید با استفاده از نشانگر خودکار یا مداد (به انتخاب خودتان)، در ۶ رنگ مختلف یادداشت بنویسید.

علاوه بر همه این‌ها شما قادر خواهید بود امضا، نشانه و یا هر علامت دیگری به تصویر گرفته شده اضافه کنید.

همچنین در این بخش یک ابزار ذره بین وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد هر قسمت یا هر عنصری در تصویر که بخواهید را برجسته کنید.

مطالب مشابه
نظرات کاربران سایت

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.