خرید گیفت کارت گوگل پلی
خرید گیفت کارت

آموزش رفتن به خط بعد در اینستاگرام – آموزش آیفون

توسط: آرتین

بی‌شک استفاده از شکلک ها در پروفایل های شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام روش خوبی برای زیبا کردن پروفایل، دیدگاه ها و توضیحات تصاویر است؛ ولی یک قابلیت اتفاقا ساده را در نوشتن نخواهید داشت! آن هم رفتن به خطر تازه در نوشته هایتان است! در ادامه به آموزش رفتن به خط بعد در اینستاگرام می‌پردازیم.

 

آموزش رفتن به خط بعد در اینستاگرام

 

با اینکه در برنامه اینستاگرام اصلا چیز بدیهی بنام رفتن به خط جدید وجود ندارد ولی شما می‌توانید با یک ترفند کوچک این کار را انجام دهید و در نوشته های خود به خط بعدی بروید.

 

چگونه در توضیح یک تصویر در اینستاگرام به خط بعدی برویم؟

 

در زمانی که دارید در برنامه اینستاگرام برای یک تصویری که می‌خواهید آن را ارسال کنید، توضیح می‌نویسید، حتما متوجه شده اید که دکمه “بازگشت” در کیبورد شما برای رفتن به خط جدید وجود ندارد؛ ولی دکمه بازگشت وجود دارد و فقط اینکه قابل دیدن نیست!

برای رسیدن به دکمه Return که در واقع در سیستم عامل iOS و در محصولات شرکت Apple وجود دارد کافی است تا دکمه ۱۲۳ موجود در کیبورد را بزنید تا به صفحه دیگر کاراکتر های کیبورد وارد شوید.

بنابراین با وارد شدن به این بخش می‌توانید دکمه Return را ببینید و برای رفتن به خط بعدی در نوشتن توشیحات تصاویر اینستاگرام از آن استفاده کنید.

توجه داشته باشید که اینستاگرام در حال حاضر تنها به شما اجازه رفتن به یک خط بعدی را می‌دهید و نمی‌توانید چند بار از دکمه Return پشت سرهم استفاده کنید.

 

چگونه در نوشتن توضیحات پروفایل (بیوگرافی) در اینستاگرام به خط بعدی برویم؟

 

شوربختانه نکته ای که در بالا و برای افزودن خط بعدی به توضیحات تصاویر گفته شد برای بخش نوشته و توضیح پروفایل اینستاگرام کاربرد ندارد ولی راهکار دیگری وجود دارد!

برای اینکه یک متن با فاصله خطوط در بیوگرافی اینستاگرام خود بگذارید، ابتدا باید متن مورد نظر را در یک ویرایشگر متن دیگر (مانند برنامه Notes) با گذاشتن خط جدید در هر بخش دلخواه بنویسید و سپس با Copy/Paste متن را در بخش بیوگرافی اینستاگرام خود بگذارید.

با اینکار خطوط جدیدی که در نوشته خود قرار داده اید باقی خواهد ماند و بازدیدکنندگان هم می‌توانند آن را ببینند.

البته که این آموزش، آموزشی پایه ای است ولی با رعایت آن می‌توانید پروفایل و توضیحاتی زیباتر داشته باشید!

مطالب مشابه
نظرات کاربران سایت

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.