خرید گیفت کارت گوگل پلی
خرید گیفت کارت

پیش بینی فروش گلکسی اس ۶ و S6 Edge در سال ۲۰۱۵ برابر ۴۵ میلیون

توسط: Pars

Samsung Galaxy S6 و S6 Edge گوشی‎های هوشمند فوق العاده‎ای به شمار می‎روند، ولی اینکه دقیقا چقدر فروش آن‎ها خوب بوده است هنوز یک موضوع مورد بحث است. در حالیکه در ابتدا انتظارات فروش در حد ۷۰ میلیون واحد بوده است، گزارشات اولیه‎ی فروش نشان می‎دهد که پذیرش مصرف کننده به نسبت چیزی که پیش بینی می‎شد کمتر بوده است. آخرین پیش بینی‎های دریافت شده طبق سایت Korea Herald در رابطه با فروش آخرین گوشی‎های هوشمند همراه سامسونگ حدود ۴۵ میلیون واحد تا انتهای ۲۰۱۵ فروش خواهد بود.

فروش گلکسی S6

رسیدن به رقم ۴۵ میلیون برای سامسونگ فوق العاده خواهد بود، چون چنین چیزی تعداد واحد‎های گوشی عرضه شده توسط گوشی سابق این شرکت یعنی گلکسی اس ۴ است. S5 موفق نشد به میزان نسل سابق خود فروش داشته باشد و در عرضه‎ی گوشی‎های هوشمند سامسونگ به بازار و سود این شرکت کاهش بارزی را به بار آورد. فروش قوی گلکسی اس ۶ به بدبین‎ها ثابت خواهد کرد که سامسونگ هنوز قادر به تولید سخت افزار با تکنولوژی بالا و طبق میل کاربران می‎باشد.
فروش گلکسی S6

Galaxy S4 در حال حاضر پر فروش ترین گوشی همراه هوشمند سامسونگ بوده است، در‎حالیکه گلکسی اس ۵ نتوانست انتظارات را به خوبی برآورده سازد.

این آخرین گزارش در رابطه با تخمین فروش گوشی‎های هوشمند این شرکت تا بحال بوده است که ما شنیده‎ایم ولی دیگر آنالیزورها هنوز ارقام بالاتری را پیش بینی می‎کنند. گرچه این امر می‎تواند نشانه‎ی این باشد که شرکت‎ها در حال آغاز حکفرمانی در انتظارات خود هستند. سایت Yonhap هنوز پیش بینی می‎کند که این گوشی‎ها چیزی حدود ۷۰ میلیون واحد فروش خواهند داشت، در حالیکه آنالیزور صنعتی DRAMeXchange رقمی حدود ۵۵ میلیون را پیش بینی کرده است و Couterpoint Research این رقم را حدود ۵۰ میلیون دانسته است.

توافق عمومی به نظر می‎رسد این باشد که فروش ترکیبی گلکسی اس ۶ و S6 Edge از فروش گلکسی اس ۴ فراتر خواهد رفت. صفحه‎ی نمایش خمیده‎ی بی نظیر S6 Edge گفته می‎شود یکی از مهم ترین فاکتور‎های موثر در محبوبیت این گوشی باشد. ما باید برای اعلام ارقام رسمی صبر کنیم.

گرچه کمی از انتظارات پایین تر است، ولی فروش ۴۵ میلیون گوشی ممکن است هنوز برای گلکسی اس ۶ یک موفقیت دیده شود، بویژه اینکه گلکسی اس ۵ تنها به ۴۰ درصد هدف فروش خود رسید.
آیا شما فکر می‎کنید فروش اس ۶ کمپانی سامسونگ باعث می‎شود این کمپانی به اوج برگردد؟

androidauthority

مطالب مشابه
نظرات کاربران سایت

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.