خرید گیفت کارت گوگل پلی
خرید گیفت کارت

پازل فون ، رقیبی جدید برای گوگل Ara !

توسط: برنا

به گزارش اپ گت ، همانطور که می دانید گوگل در پروژه Ara خود سعی کرده است که گوشی جدیدی با امکان تعویض برخی از قطعات توسط خود کاربر و به اصطلاح ماژولار را به بازار عرضه کند ولی حالا از زادگاه نوکیا ، یک شرکت محصولی را ارائه کرده که به نظر رقیبی جدید در صورت حمایت تولید کنندگان سخت افزار خواهد بود.

Puzzlephone نام گوشی تلفن همراهی است که یک شرکت که در شهر اسپو فعالیت می کند به بازار عرضه کرده و شاید این شهر که زادگاه نوکیایی است که حالا دیگر در بخش موبایل وجود خارجی ندارد ، برای این شرکت برای درخشیدن در برندهای تولید تلفن همراه خوش یمن باشد.

phonebloks-puzzlephone.0

در پازل فون ، کاربر می تواند باتری ، پردازنده ، دوربین را به راحتی عوض کرده و ارتقا دهد یا در صورت خرابی با تعویض قطعه مورد نظر آن را تعمیر کند که یک امکان بی نظیر برای کاربرانی است که مجوبرند برای ارتقا فناوری دستگاههای خود یک گوشی جدید خریداری کرده و هزینه های گزافی را انجام دهند.

اولین نسخه های این گوشی تلفن همراه که به احتمال فراوان در اوایل سال آینده میلادی عرضه خواهد شد با سیستم عامل اندروید منتشر خواهد شد ولی شرکت سازنده از احتمال عرضه این گوشی با پلتفرم های فایرفاکس و ویندوزفون ، سخن به میان آورده و امیدوارند که بازار خوبی را در سطح بین الملل کسب کنند.

مطالب مشابه
نظرات کاربران سایت

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.