خرید گیفت کارت گوگل پلی
خرید گیفت کارت

بهترین گوشی اندروید برای سالمندان و تازه کاران

توسط: محمدتقی قندیلی

بهترین گوشی اندروید برای سالمندان : Samsung Galaxy s7

بهترین گوشی اندروید برای سالمندان: Samsung Galaxy S7 دارای امکاناتی است که آن را به بهترین گوشی اندروید برای سالمندان و کسانی که تازه با محیط گوشی های هوشمند آشنا شدند تبدیل می‌کند. البته ممکن است برای اولین بار به مقداری راهنمایی نیاز داشته باشید.

 

بهترین گوشی اندروید

 

این گوشی علاوه بر قوی و محکم بودن، بسیار سبک است و دارای Gorilla Glass 4 ضد ضربه در پشت و جلوی خود می‌باشد که به همین دلیل بهترین گوشی اندروید برای سالمندان محسوب می‌شود. همچنین S7 دارای حالت ساده ((Easy Mode)) می‌باشد که برای کاربرانی که اطلاعات زیادی در مورد استفاده از گوشی هوشمند ندارند و یا افرادی که نیاز به راهنمایی برای استفاده از گوشی دارند بسیار مناسب است. همچنین این گوشی دارای امکان دسترسی بصری است که امکانی فراتر از یک گوشی اندرویدی است.

 

چرا Samsung Galaxy s7 بهترین گوشی اندروید برای سالمندان است؟

 

Easy Mode چیز بدی نیست و اتفاقا بسیار خوب است که سامسونگ در S7 به عنوان بهترین گوشی اندروید برای سالمندان و تازه کاران محیط نرم افزاری خود را ساده کرده است. حتی بدون این حالت، سامسونگ یکی از بهترین گوشی هایی است که می‌توان محیط کاربری آن را ساده تر کرد.

همچنین این گوشی دارای قابلیت هایی مانند همیشه روشن ماندن صفحه نمایش است که باعث می‌شود اعلان ها را در هر حالتی به شما نشان دهد؛ با امکان شارژ بی سیم نیز می‌توان به راحتی و بدون سیم اضافی گوشی خود را شارژ کنید.

در پایان، Galaxy S7 در کنار جمع و جور بودن خود، مدیریت باتری قوی دارد و می‌تواند در صورت استفاده متوسط تا ۲ روز شارژ نگه دارد.

 

بهترین گوشی اندروید برای سالمندان : LG G5

 

این گوشی نیز همانند S7، برداشتن و کار کردن با آن لذت بخش و آسان است. این گوشی دارای صفحه نمایش ۵٫۳ اینچی بسیار تماشایی، قدرت بالا و دوربین با کیفیت است.

همچنین این گوشی دارای باتری جداشونده است که این امکان را به شما می‌دهد تا با داشتن باتری اضافی، با کمبود شارژ مواجه نشوید.

 

بهترین گوشی اندروید

 

G5 نیز دارای حالت Easy Mode است و می‌توانید به وسیله آن آیکون ها و نوشته های صفحه را بزرگ کنید و از امکانات مختلف دیگر آن در ساده سازی محیط کاربری لذت ببرید. G5 گوشی مقاومی است و دوربین ۱۶ مگاپیکسلی آن نیز یکی از بهترین دوربین های موجود در بازار است و در مجموع در بسیاری از زمینه ها با S7 رقابت دارد. G5 می‌تواند بهترین گوشی اندروید باشد که می‌توان برای افراد تازه کار تهیه نمود.

 

بهترین گوشی اندروید برای سالمندان : Moto G4

 

این گوشی بهترین گوشی اندروید برای تازه کاران است که با قیمت ۲۰۰ دلاری خود، به اندازه گوشی های ۴۰۰ دلاری کارایی داشته و در کنار آن ها قرار می‌گیرد. Moto G4 یکی از بهترین گوشی های موجود در بازار اندروید است که دارای امکانات مناسبی نظیر صفحه نمایش بزرگ و با کیفیت و برنامه هایی (مانند Moto Display) است که شما را معتاد آن خواهد کرد. Moto G4 می‌تواند بهترین گوشی اندروید باشد که شما در این قیمت خریداری می‌کنید و نسبت به گوشی های هم قیمت خود شما را شگفت زده خواهد کرد.

 

بهترین گوشی اندروید

 

همچنین محیط کاربری آن مناسب است و در آن احساس راحتی خواهید کرد که این گوشی را به گوشی مناسبی برای تازه کار ها و سالمندان تبدیل خواهد کرد.

 

در پایان Galaxy s7 بهترین گوشی اندروید برای سالمندان است و کاربران زیادی دارد زیرا گوشی جمع و جور و مقرون به صرفه بوده و استفاده از آن به شدت آسان است، به خصوص حالت Easy Mode که کاربر را از پیچیدگی های دستگاه رها می‌کند.

مطالب مشابه
نظرات کاربران سایت

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.