خرید گیفت کارت گوگل پلی
خرید گیفت کارت

iOS 10 – اپل نسخه ۷ و ۸ آزمایشی iOS 10 را منتشر کرد

توسط: محمدتقی قندیلی

اپل چند روز پیش، هشتمین نسخه آزمایشی از سیستم عامل iOS 10 را با بیلد نامبر یا شماره ساخت “۱۴A5346a” برای اعضای گروه گسترش دهندگان Apple Developer Program و همچنین هفتمین نسخه آزمایشی iOS 10 را هم برای آزمایشگرران عمومی که از پیوند Apple Beta Software Program عضو شده اند منتشر کرد.

 

اپل نسخه ۷ و ۸ آزمایشی iOS 10 را منتشر کرد

 

این تکرار از این جهت که هم نسخه های آزمایشی ۷ و ۸ برای آزمایش کنندگان عمومی و گسترش دهندگان یک امکانات و ویژگی را داراست ارزشمند است. دستگاه هایی که در هم اکنون نسخه های آزمایشی پیشین را بروی خود نصب دارند می‌توانند به نسخه آزمایشی تازه تر از راه Settings → General → Software Update بروزرسانی کنند اگرچه برخی کاربران درباره بروزرسانی به iOS Beta 8 گزارش مشکل کرده اند.

در زمانی که اعلام شد امکان بروزرسانی به نسخه آزمایشی وجود دارد برخی از کاربران با خطایی مشابه با “En error occurred while checking for a software update” روبرو شدند. گسترش دهندگان می‌توانند نسخه کامل نصب کننده iOS 10 beta 8 را از Dev Center اپل دریافت کنند.

 

اپل برنامه دارد محدودیت تطبیق آهنگ آیتیونز را در iOS 9 به 100000 برساند

 

اکنون که حرف از انتشار بروزرسانی های اپل است باید بگوییم که نسخه تازه tvOS 10 Beta 8 هم بدست اپل چند روز پیش منتشر شد. با انتشار عمومی که از iOS 10 یعنی iOS 10 beta 7 شده است نباید انتظار قابلیت ها و ویژگی های تازه باشید و تنها می‌توان انتظار رفع باگ ها و خرابی های نسخه های پیشین بتا یا آزمایشی را داشت و این همان دلیلی است که شرکت اپل و دیگر شرکت های نرم افزاری نسخه آزمایشی منتشر می‌کنند.

از آنجایی که به یک نماینده کامل نزدیک هستیم، هر نسخه از آزمایشی از iOS 10 بی عیب و نقص تر، سریعتر و پایدار تر می‌شود. اگر شما هم از گسترش دهندگان یا آزمایش کنندگان عمومی اپل هستید درباره تغییرات رخ داده در این نسخه ها برای ما بگویید!

مطالب مشابه
نظرات کاربران سایت

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.